Справу про привласнення коштів на будівництві стадіона в м. Дружба передали до суду

Шосткинською місцевою прокуратурою 22 квітня 2020 року затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовнодиректора товариства з обмеженою відповідальністю, який, за версією слідства, шляхом підробки документів привласнив кошти під час будівництва футбольного поля, а потім легалізував їх (ч. 2 ст. 366,ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 209КК України).

Встановлено, що обвинуваченийу грудні 2017 року уклав з відділом освіти Дружбівської міської ради договір на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям у м. Дружба Ямпільського району. Після завершення будівництвана підставі складених директором товариства актів виконаних робіт на його рахунок перераховано 1,1 млн грн.

Однак, відповідно до висновку судовоїкомплексної будівельно-технічної та економічної експертиз, фактично виконані роботи не відповідають обсягам, зазначеним в офіційних документах, зокрема є завищеними по всім пунктам, відтак не підлягають прийняттю. З отриманими коштами директор товариства вчинив ряд фінансових операцій.