В умовах карантину: в Ямполі відбувся дитячий фестиваль «Чарівний ключик»

Районний фестиваль-конкурс сучасної естрадної пісні «Чарівний ключик» вирішили не відміняти через карантин, але провести його дистанційно

Конкурсанти мали змогу записати свій виступ на відео і надіслати його на адресу організаторів конкурсу. А сьогодні в районному центрі культури та дозвілля зібрались фахівці в галузі культури та мистецтва, які і визначили переможців конкурсу.  

Цього року на конкурс подалось лише 15 конкурсантів, але вони представляли майже весь район: Свесу, Дружбу, Орлівку, Усок, Імшану і, звичайно, районний центр. Рішенням журі перемогу в першій молодшій групі (до 7 років) здобула Косенко Анастасія з школи раннього творчого розвитку «Сонечко» смт Ямпіль, у ІІ молодшій групі (8-10 років) І місце зайняла Ніжник Вероніка з Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ліцей, а  у середній віковій групі (11-13 років) перше місце підкорилось Безуглій Анастасії з Ямпільської дитячої музичної школи. В старшій групі (14-16 років) перемогу святкувала Істоміна Ангеліна з Дружбівського палацу культури.

А гран-прі фестивалю вручили Ангеліні Кульші, яка представляла Дружбівську філію Дружбівського НВК.