У сусідньому Глухівському районі міг бути зафіксований перший випадок коронавірусу

Поки що офіційного підтвердження цьому немає, але про виявлення хворого на своїй сторінці в Фейсбук написав Юрій Бурлака (соратник А. Деркача, який сумнівним шляхом захопив владу в місті Глухові)

«ПОДТВЕРЖДЕН случай заражения КОРОНОВИРУСНОЙ инфекцией пенсионера проживающего в селе Мацково. К дедушке на Пасху приезжали родственники из Киева, вероятно от них и заразился наш земляк. Ещё раз обращаюсь ко всем Глуховчанам: « Воздержитесь сегодня от посещения кладбищ. Давайте помянем наших родных дома в семейном кругу. А на кладбища сходим после окончания карантина. От всей души желаю всем быть здоровыми!», – написав політик.

Цікаво, що за інформацією Сумського обласного лабораторного центру станом на 28 квітня 2020 року за добу на Сумщині не було виявлено нових випадків захворювання. За їх даними, наразі на Сумщині 95 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, одужали 54 людини.

1 thought on “У сусідньому Глухівському районі міг бути зафіксований перший випадок коронавірусу

  1. Эти журналюги скоро приговоры вместо судов выносить будут. Уже выносят! Захопив владу Бурлака. За таку публичную херню можна й ответить.

Comments are closed.