В Ямпільському управлінні Держспоживслужби розповіли, що робити пасічниками при виявленні загибелі бджіл

В останні роки на території України відмічається збільшення обсягів використання в агрономії засобів захисту рослин, які мають значний негативний вплив на бджолині сім’ї. Так, протягом 2019 року були зареєстровані масові загибелі бджіл, внаслідок використання засобів захисту рослин у багатьох областях України.

Дії пасічників при масовій загибелі бджіл:

Ямпільське міжрайонне управління Держпродспоживслужби наголошує, що при виявленні масової загибелі бджіл власник пасіки має повідомити про це  сільську раду, Держпродспоживслужбу району, керівництво агрофірми, яка обробляла поля в радіусі до 10 км від місця розташування пасіки.

За результатами письмового повідомлення назначається комісійне обстеження пасіки та комісійний відбір патматеріалу від бджіл (400—500 трупів бджіл, 200 г відкачаного незапечатаного меду та 50 г перги в стільнику від 10% бджолосімей з характерними ознаками отруєння). Крім патматеріалів від бджіл також відбирається 500—1000 г зеленої маси рослин з ділянки, яку відвідують бджоли.

За результатами проведення обстеження та відбору патматеріалів складається відповідний акт та супровідна до державної лабораторії. Лабораторні дослідження патматеріалів, взятих від бджіл та зеленої маси рослин, проводяться на платній основі за рахунок власника пасіки відповідно тарифів, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.02.2013р. № 96.

Відшкодування збитків з винних осіб по поданню власника піски може бути встановлено судом. Подання може бути відхилене, якщо заявник не виконав державної реєстрації пасіки та спеціальні заходи по ізоляції бджіл після отримання повідомлення про заплановану оброку за 3 доби до обробки (стаття 37 Закону України «Про бджільництво»).

Ямпільське міжрайонне управління Держпродспоживслужби інформує, що власники пасік відповідно статті 13 Закону України «Про бджільництво», п. 2 і 5 Порядку реєстрації пасік і п.1 ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» повинні бути зареєстровані.

При розміщенні, облаштуванні пасіки, утриманні, годівлі, розведенні бджіл необхідно дотримуватись вимог Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини від 30.01.2001 р. № 9 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 12.02.2001 за № 131/5322.