В Ямполі знизили тариф на вивіз сміття для частини мешканців

28 квітня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради на якому було прийнято рішення про зменшення тарифу зі збирання та вивезення побутових відходів для мешканців, які проживають у одноквартирних будинках ( з присадибними ділянками) без водопостачання і водовідведення. Для них тариф складає 13.70 грн/люд (цитуємо дослівно, – ред.)

Про це інформує офіційний сайт селищної ради

У роботі взяли участь 5 із 7 членів виконкому. Протягом 40 хвилин були розглянуті 6 питань. Члени виконкому заслухали інформацію про роботу зі зверненнями громадян та виконання селищного бюджету за І квартал, затвердили Порядок зменшення плати за комунальні послуги та заходи до дня перемоги над нацизмом.

Більш детальна інформація про прийняті рішення буде розміщена на офіційному веб-сайті селищної ради, в рубриці «Виконавчий комітет»,  через два тижні

6 thoughts on “В Ямполі знизили тариф на вивіз сміття для частини мешканців

  1. затраты на логистику должны быть меньше именно в многоквартирных домах.

  2. ну слава Богу) потому что очень многие люди из частных домов сжигают мусор в домашних грубах или в летней кухне, в котлах и так далее. По сути у многих того мусора кот наплакал, а у жителей квартир его будет статистически больше)

    1. А если в частном доме центральное водоснабжение , то что тогда ?

  3. Захотели подняли тариф,захотели снизели.что ещё можно сказать.

  4. А при чем тут водоснабжение до мусора? Не вижу логики.Должны быть котлеты отдельно, а мухи отдельно.

  5. Знов несправедливість. В мене свій будинок, я спалюю сміття сама. Вода в мене є. ЧОМУ і ЗА ЩО я повинна платити???????

Comments are closed.