Облдержадміністрація миттєво відреагувала на публікацію одного з інтернет-сайтів Ямпільщини щодо неякісного (на думку автора матеріалу) виконання робіт з проведення ямкового ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ямпіль-Свеса-Марчихина Буда-Княжичі у с. Орлівка

Про це повідомляє офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації

За дорученням голови облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА було організовано виїзд обласних спеціалістів та представників виконавця підрядних робіт на цю ділянку.

Усі недоліки та зауваження підрядник гарантував виправити та доповів, що ремонт автошляху ще незакінчений і буде зроблений якісно згідно з технологією проведення ямкового ремонту.

Роман Грищенко наголосив, що питання щодо якісного ремонту автошляхів Сумської області та вищезгаданої ділянки дороги, зокрема, контролюватиме особисто. Також голова облдержадміністрації подякував жителям Сумщини за небайдужість у цьому питанні і закликав усіх і надалі повідомляти про неякісний ремонт шляхів. Адже мова йде не лише про кошти платників податків, а й про те, наскільки якісними будуть дороги в регіоні.

Довідково. У 2020 році обсяг субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг у населених пунктах Сумської області становить 866,7 млн грн. Дорожні служби Сумщини активно працюють щодо відновлення дорожнього покриття на території області.

Нагадаємо, 23 квітня до редакції Ямпільського інформаційного агентства звернулись мешканці села Орлівка, які скаржились на якість ямкового ремонту на дорозі Ямпіль-Свеса.

4 thoughts on “Губернатор відреагував на публікацію Ямпіль.INFO щодо ремонту дороги між Ямполем та Орлівкою

  1. ну вот нужно самим их контролировать, а так бы так и оставили)) недолики он выправыв) это как минимум вон с должности, а вин недолики выправыв)

  2. Областная власть отреагировала, а районная власть у нас есть?

  3. Нужно убирать всё это сучье племя! Голова ушла и деньги с собой прихватила!

  4. Выехав из Ямпольского района попадаешь в другую страну Жаль нас!

Comments are closed.