Ямпільчанка шиє маски і безкоштовно роздає їх людям

Тетяна Мороз, яка знаходиться в декретній відпустці, шиє маски і  безкоштовно роздає жителям смт Ямпіль через деякі торгові точки

Про це Ямпіль.INFO повідомили вдячні земляки

Незважаючи на свій невисокий матеріальний стан жінка проводить цю благодійну акцію. Маски шиє із свого матеріалу та матеріалу небайдужих односельців.

«Сьоргодні, у час поширення короновірусної інфекції, людям потрібна елементарна безпека. Шановна Тетяно, ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до людей.  Щиро дякуємо за  добру справу!», – зазначають ямпільчани.

6 thoughts on “Ямпільчанка шиє маски і безкоштовно роздає їх людям

  1. Вот на таких людях мир держался и продвигался вперед. А на тех, кто памятник не покрасил сзади, мир рушился.

  2. А я Дякую всім хто допомогав!!! Своїй родині за підтримку та допомогу, не байдужим людям які безкоштовно віддавали тканину ( хоча нажаль таких не багато,бо на мое звернення відреагувало лише пятеро людей) Дякую!!! А токож хочу подякувати продавців магазинів в яких роздавали мої масочки. Всім Дякую !!!

  3. А у нас в Свессе бесплатно шьет и раздает маскии Аргунова Наталья. СПАСИБО вам, девочки!!! Вот кому надо благодарности и грамоты вручать!

    1. Свесяночка.грамоти говорите?Ви де живете?Добрим людям потрібна фінансова допомога.Щоб пошити маски треба світло.нитки і тканина.А Тетяна у відпусці за маленькою дитиною.

Comments are closed.