У цьому його звинувачує депутат обласної ради Лілія Ричкіна, яка закріплена за Ямпільським районом

Як повідомляє Sumy.Today, сьогодні, 29 квітня, до фонду підтримки підприємництва Сумської обласної ради прийшли правоохоронці із ухвалою Ковпаківського районного суду від 28 квітня про тимчасовий доступ до оригіналів документів, які стосуються Борисова Павла Валерійовича – очільника фонду.

К прокоментувала це Sumy.Today прессекретарка прокурора Сумської області Наталя Науменко, слідчі дії проводились у рамках розслідування кримінального провадження, відкритого 23 квітня з ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення).

Як стало відомо Sumy.Today із власних джерел, підставою для відкриття кримінального провадження став пост у фейсбуці колишньої очільниці цього фонду Лілії Ричкіної від 17 квітня, у якому вона звинуватила Павла Борисова у відпочинку в Єгипті без оформленої відпустки. Цікаво, що про пост Лілії Ричкіної поліція дізналась із публікації Sumy.Today.

Як повідомив нашому виданню сам Павло Борисов, закону він не порушував. Сьогодні дійсно до фонду прийшли слідчі, які хотіли провести обшук із виїмкою, однак, будучи юристом, пан Борисов сказав їм, що ухвалою суду наданий лише тимчасовий доступ до документів, які у фонді їм дали почитати і зробили ксерокопії – а саме табелі обліку робочого часу, накази про відпустки, відомості про нарахування зарплати і тому подібне.

3 thoughts on “В Сумах розслідують справу щодо чиновника, який у робочий час літав до Єгипту

  1. Шо за хрень? Борисов, Ричкина… тут шпиены воду разбавляют самогоном!

  2. Да все мы дебилы.
    Адекватные подобную хрень до конца не дочитывают..

Comments are closed.