Офіційно. Мешканці приватного сектору, які не підключені до централізованого водопостачання, платитимуть менше за вивіз сміття

Відповідне рішення опубліковане на офіційному сайті Ямпільської селищної ради

«28 квітня виконавчим комітетом  прийняте рішення про зменшення тарифу для одного із джерел утворення побутових відходів – одноквартирних будинків з присадибними ділянками, в яких відсутнє центральне водопостачання і водовідведення. Ціна з 1 особи для мешканців таких будинків становить 13,70 грн», – зазначається в оголошенні.

Виходячи з тексту документу можна зробити висновок, що для того щоб платити на 5 гривень 90 копійок менше за вивіз сміття ямпільчанам потрібно одночасно відповідати трьом вимогам:

1) жити в одноповерховому будинку без поділу на квартири;

2) мати присадибну ділянку;

3) не бути підключеним до централізованої системи водопостачання і водовідведення.

Поки що не зовсім зрозуміло логіку тарифоутворення. Принаймні не пояснюється, чим відрізняються жителі приватних будинків, які мають централізоване водопостачання і мешканці таких же будинків без нього.

8 thoughts on “Офіційно. Мешканці приватного сектору, які не підключені до централізованого водопостачання, платитимуть менше за вивіз сміття

  1. А теперь интересно, сколько раз машина на месяц будет приезжать за мусором в частном секторе, да за такие деньги она должна к каждому под дом подъезжать, а не так как мы носим сейчас 300 метров за 15 гривен раз в месяц…

  2. Чому повідомляєте тільки про тарифи? Де можно ознайомитися з графіком вивезення сміття та місцями його збору, адже оплачувати потрібно послугу яка надається?

  3. А разница в том,что люди без централизованой воды могут положить большой и толстый на всё,а у кого есть вода не смогут,а то отключат воду.Вот и вся политика нашего Водолея

  4. Наталія Миколаївна, поясніть людям, як визначалась ціна? З потолка? Тому що так захотілось? Чому різна ціна для тих у кого є вода і в кого нема?

  5. Шановна, Наталія Миколаівно,перед тим як встановити ціну за вивоз сміття у приватному секторі можливо депутатам треба булоб зустрітися з виборцями та спитати їхню думку ?Сміття вивозити необхідно,однозначно,але достатньо одного разу на місяць як було за 10-15 гривень з будинку.а не з кожного прописаного !!! Є такі .що не платили за вивіз та викидали куди попало,вони й надалі будуть так робити.а чому через них повинні інші більше платити.Прислухайтесь до народу,це думка більшості людей. І при чому тут вода?Вона у вас і так по золотій ціні.

Comments are closed.