Розшукати неповнолітнього хлопця допомогла інформаційна розсилка мобільного оператора

Про це Ямпіль.INFO повідомили в Відділі комунікації поліції Сумської області

Майже добу велися пошуки 14-річного сумчанина Ярослава Радченка, який після сварки з батьками втік з дому. Знайшли хлопця в смт. Свеса Ямпільського району, куди він приїхав до родичів та знайомих.

Про 14-річного хлопця, якого шукає вся поліція Сумщини, повідомила жителька селища Свеса Ямпільського району. Жінка розповіла правоохоронцям, що отримала на свій мобільний телефон смс-повідомлення від мобільного оператора Київстар про розшук неповнолітнього, а сьогодні на одній з вулиць свого селища побачила схожого підлітка.
За вказаною адресою одразу була направлена пошукова група Ямпільського відділення поліції. Правоохоронці перевірили адреси проживання родичів хлопця, і знайшли його на одній з вулиць Свеси, у компанії знайомих. Відтак, його доставили до дільничного пункту поліції, де зараз з ним спілкуються правоохоронці.
За словами самого Ярослава, після сварки з батьками він гуляв вулицями обласного центра, а потім вирішив поїхати на «малу батьківщину». Пішки та попутним транспортом він всю ніч добирався до Ямпільщини. Втім, до родичів так і не встиг потрапити – був помічений пильною жінкою, яка й сповістила правоохоронців.
Поліцейські вже повідомили батьків, що їх нащадка розшукали, і найближчим часом хлопця заберуть додому.

5 thoughts on “В Свесі знайшли неповнолітнього, який напередодні зник в Сумах

  1. Расстояние 1.5метра где?Маска где?какой пример вы подаете! Или полиции можно

  2. не за горами то время когда таким образом будем разных старост Цибулек и рейхкоммисаров Панченок ловить будут

  3. Адекватная молодежь с Свесси убегает, а этот делает наоборот, едет в Свессе. Дурачок.

  4. Зачем вы оскорбляете людей, не зная их? Вы же не знаете тех людей, что с ними было. Японцы даже после взрыва на фукусиме отказались уезжать, а наши хотят куда-то уехать… “Куда-то” тоже со своими тараканами, может, более жирными, чем свои.
    И потом, Родина есть Родина, она дает силы.

Comments are closed.