Зеленський почув скарги ямпільчан щодо медреформи?

«Якщо ви житель, наприклад, Сумської області, то вам краще взагалі не хворіти, бо доведеться їхати на лікування за 200 кілометрів».

Про це зазначив президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні з приводу другого етапу медичної реформи.

Цікаво, що саме про відсутність транспортної доступності до опорної лікарні в м. Шостка йшла мова у резолюції мітингу проти закриття Ямпільської центральної районної лікарні, який відбувся 4 лютого в Ямпіль. Документ підкріплений 1 300 підписами мешканців району тоді направили саме Володимиру Зеленському, але відповіді голови держави досі не дочекалися.  

Мітинг в Ямполі став наймасштабнішою формою протесту проти старту другого етапу медичної реформи на теренах Сумської області. Тож, саме до нашого району була прикута увага загальнодержавних телеканалів. Напруга на Ямпільщині трималась до початку березня, аж доки народний депутат Андрій Деркач не заспокоїв людей, що другий етап медичної реформи буде скасовано. Щоправда, попри слова депутата, 1 квітня реформа стартувала за графіком.

У своєму зверненні Зеленський розкритикував ті зміни, які відбуваються в медичній галузі, але не повідомив, як саме країна реагуватиме на них. Натомість він  закликав міністра охорони здоров’я, голову профільного комітету ВР та головного санітарного лікаря України невідкладно запропонувати шляхи вирішення цих питань.

“Нам потрібне не згортання реформи, а її покращення. Визнання помилок та їхнє виправлення. Я впевнений, що глобальна вимога одна, і вона дуже проста: реформою мають бути задоволені і пацієнти, і медики всіх рівнів”, – заявив Зеленський.

1 thought on “Зеленський почув скарги ямпільчан щодо медреформи?

Comments are closed.