В селищній раді розповіли, як буде здійснюватися вивіз сміття

На офіційному сайті Ямпільської селищної ради з’явилось повідомлення ТОВ «Водолій БС» про вивіз сміття з приватного сектору

«З 1 травня 2020 року, щоп’ятниці, товариство «Водолій-БС» буде здійснювати спеціальні рейси зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору, відповідно до рішення виконавчого комітету Ямпільської селищної ради від 31.03.2020 р. №7 за встановленим тарифом.

Прохання: тверді побутові відходи ущільнювати в герметично закритих сміттєвих пакетах/мішках та виносити у п’ятницю, зранку на запропоновані в графіку зупинки.

Погрузку сміття на автомобіль будуть здійснювати працівники ТОВ «Водолій-БС».

Для отримання субсидії та пільг на нову послугу – збирання та вивезення твердих побутових відходів – необхідно з 15.05.2020 року звертатися до УСЗН щодо внесення змін в заяву та декларацію про доходи», – йдеться в повідомленні.

15 thoughts on “В селищній раді розповіли, як буде здійснюватися вивіз сміття

 1. Почему по улице Новая совсем не проезжает машина, почему люди должны платить деньги, а мусор нести за 300- 400 метров…. Как может пенсионер вынести на такое расстояние мусор…?

  1. Спочатку треба заключити з людьми договори на вивіз сміття. Якщо люди не користуються цією послугою, то і платити не будуть відповідно.

 2. Голові селищної ради треба зустрічатися з народом і правильно вирішувати такі питання ,а то придумали захмарні розцінки.Почуйте людей по цьому питанню.На воду розцінки зі стелі взяті теж.Сміття з водою змішали,на голову не налазить їхня логіка.Ще й пишуть,що в судовому порядку будуть стягувати плату за вивіз сміття,якщо не будете платити.У приватному секторі достатньо одного разу на квартал і не за таку ціну ,яку вони придумали.Почуйте людей !!!

 3. Може завдяки так сказать “насильному” організованому збиранню мусора, не так будуть розростатись несанкціоновані звалища, не будуть замусорюватись ліси, що знаходяться неподалік приватного сектору,(навколо Усковської гори наприклад, які явно закидають мусором жильці приватного сектору), обочини доріг в межах Ямполя. Може ці свині таки закинуть мусор в трактор, а не в ліс чи ярок неподалік. Ціна не така дорога ціна , якщо порівнювати зі шкодою нанесеною природі.

  1. Полностью с Вами согласен. Думаю, в Ямполе сотни людей, которым не жалко 20 гривен ради родного посёлка. Сейчас за 20 гривен не купишь даже шоколадку или бутылку пива (кому, что ближе). Наталья Николаевна всё делает правильно, возможно это самое лучшее, что она сможет сделать для Ямполя.

 4. Действительно, непонятно, почему вывоз мусора привязан к поставке воде в частном секторе.И как можно так легко менять тариф. .

 5. Причем здесь мусор но с дома я еще пойму 20 гривень в месяц но не всех членом семьи и где ета мусорка сегодня мусор уже по всей улицы летает скоко ее ище ждать?

 6. Шановні жителі Ямполя!! Вибачте накипіло!!!!! Ви майже всі на даний час володієте інтернетом, всі дивитесь новини. Кабінет міністрів постановив по всім областям, районам з часного сектору вивози сміття, вони встановили суму. Якого вибачте хрєна, ви погрожуєте робітникам жкх???? Думаєте їм це потрібно? Замість того щоб прийти і НОРМАЛЬНО поговорити з цього приводу, ви всі як ті собаки лаятесь, кричите, і взагалі як ненормальні. Кожна робота важка!!! Але всі в Ямполі кожного ганьблять!!!

  1. ну да, подождем когда Кабмин налог на воздух с осадками примет. хотите стойте раком и дальше

 7. Зачем вы людям голову морочите по поводу того ,что Кабмин установил сумму оплаты,тарифы устанавливает местная власть,Холодная вода в Киеве стоит 7,30 с человека ,в Ямполе 33 гривны,это тоже Кабмин установил ?А потом спрашиваете почему люди такие обозленные.

Comments are closed.