В Сумській облраді хотіли вкрасти 1,5 мільйона гривень, виділених для дитячої лікарні, – СБУ

Служба безпеки України викрила привласнення державних коштів, які були передбачені для облаштування робочих місць медиків Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

За попередніми даними слідства, посадовці одного з управлінь Сумської облради під час організації тендеру на придбання 80 комп’ютерів для медзакладу штучно завищили вартість продукції на більше ніж 1,5 мільйона гривень. Гроші були перераховані на афілійовану комерційну структуру, яка, через втручання чиновників, безпідставно одержала перемогу у ході проведення торгів.

Оперативники спецслужби задокументували проведення оборудки з виведення у «тінь» бюджетних грошей.

Під час обшуків за місцем роботи фігурантів правоохоронці виявили документи і комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

У ході проведення слідчо-оперативних дій керівник одного з управлінь облради намагався позбутись незадекларованих 10 тисяч доларів США і технічних паспортів на два автомобілі, якими він користувався. Речові докази мав непомітно винести з приміщення установи його підлеглий.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення.

Перевіряється можлива причетність фігурантів до інших фактів протиправної діяльності.

Викриття оборудки проводилось спільно з Національною поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області.

2 thoughts on “В Сумській облраді хотіли вкрасти 1,5 мільйона гривень, виділених для дитячої лікарні, – СБУ

  1. Идёт деребан страны, чиновники соревнуются кто больше украдёт. Дорогу ремонтируют- воруют деньги, ремонтируют крышу ДК – воруют, туалет для детей делают – воруют, поликлинику ремонтируют – воруют. Пи*ори, а не чиновники. Озвучьте фамилии этих мразей

    1. Враховуючи те, що в Сумській обласній раді існує тільки одне управління, це управління майном Сумської обласної ради, очолює його Дмитро Нагорний ( голова Фракції Европейськоі Солідарності), (напевно мова про нього). Заробляти величезні кошти на Хворих Людях, це жах…

Comments are closed.