Дружбівчанин двічі за два місяці попався поліцейським п’яним за кермом

Звичка керувати своїм мотоциклом на підпитку обійдеться безробітному чоловіку в 30 тисяч гривень.

Наприкінці минулого року він вперше був притягнутий до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Постановою суду від 18 грудня 2019 року на нього було накладено штраф в розмірі 10 200 гривень.

А вже 7 лютого 2020 року він своє правопорушення повторив. Прийнаймні про це йдеться у протоколі, який склали ямпільські поліцейські. Згідно з інформацією правоохоронців, у цей день близько 15-50  він в м. Дружба по вул. Михайлівська керував мотоциклом марки МТ-10 з ознаками алкогольного сп`яніння. Від проходження медичного огляду на стан сп`яніння в установленому законом порядку ухилився шляхом відмови в присутності двох свідків, чим порушив вимоги п.2.5 Правил дорожнього руху та вчинив адміністративне правопорушення та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.130 КУпАП, тобто керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп`яніння, повторно протягом року.

За свої дії правопорушнику доведеться сплатити ще один штраф у розмірі 20 400 гривень. Таким чином, сукупне стягнення з дружбівчанина перевищить 30 тисяч гривень.