Службі автомобільних доріг знадобився рік, щоб визнати нововстановлені біл-борди незаконними

Служба виявила 67 незаконних біл-бордів на дорогах загального користування державного значення Сумської області.

Про це інформує  Служба автомобільних доріг у Сумській області

Відповідно до чинного законодавства Служба автомобільних доріг у Сумській області звернулась до Сумської обласної державної адміністрації, яка в свою чергу звернулась до Укравтодору з клопотанням щодо демонтажу конструкцій зовнішньої реклами (біл-бордів), які встановлені без дозвільних документів, або з порушенням вимог безпеки дорожнього руху.

Згідно з наказом Державного агентства автомобільних доріг України № 205 від 13.05.2020 р. «Про демонтаж спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами» Службі автомобільних доріг доручено демонтування спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами, розміщені в смузі відведення автомобільних доріг загального користування державного значення у Сумській області.

Служба автомобільних доріг у Сумській області рекомендує власникам таких конструкцій самостійно провести їх демонтаж. У іншому випадку, з 19.05.2020 р. демонтаж зовнішньої реклами (біл-бордів) буде виконуватися підрядною організацією ДП «Сумський облавтодор», а власники біл-бордів повинні будуть відшкодувати понесені витрати на ці роботи.

Цікаво, що Служба автомобільних доріг у Сумській області не помітила щонайменше три такі біл-борди на території Ямпільського району, які були встановлені в минулому році і не містять даних про власника. Зокрема, такі конструкції знаходяться на дорогах:

Береза-Ямпіль-С.Буда з під’їздом до м. Дружба – 2 шт. (північна і південна околиці Ямполя)

Ямпіль-Свеса-М.Буда-Княжичи (західна околиця Свеси).

Зазначені конструкції протягом минулого року використовувались для розміщення політичної реклами колишнього президента України Петра Порошенка та політичної партії «Європейська Солідарність».