В Україні ще на три роки заборонили російські соціальні мережі

Указом №184/2020  Президент України ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2020 року «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

РНБО 14 травня вирішила підтримати пропозиції щодо застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), внесені Кабінетом Міністрів України та Службою безпеки України; застосувати персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до фізичних і юридичних осіб відповідно до двох додатків, які поки що не оприлюднені.

Відповідальним за виконання рішення є секретар РНБО Олексій ДАНІЛОВ. Указ набирає чинності з дня опублікування – 14 травня 2020 року.

4 thoughts on “В Україні ще на три роки заборонили російські соціальні мережі

  1. Как всегда у депутатов на повестки дня очень важные вопросы. И как один из многих плательщиков налогов, я не хочу чтоб они бездельничали и перекладывали папки с одной стороны стола на другу ну и конечно же втыкали в мобильник и т. д., называя это работой.

Comments are closed.