Ямпільські водії все частіше сідають за кермо у стані алкогольного сп’яніння

Працівниками поліції фіксуються такі випадки і намагаються притягнути порушників до відповідальності  

Черговий такий випадок стався 25 квітня в самому центрі Ямполя, коли водій керував автомобілем ВАЗ 2101 з ознаками алкогольного сп`яніння (різкий запах алкоголю з порожнини рота, нестійка хода, млява мова). Але від проходження медичного огляду на стан сп`яніння чоловік в установленому законом порядку ухилився шляхом відмови в присутності двох свідків. Таким чином, водій фактично визнав свою провину і тепер сплатить багатотисячний штраф.

Аналогічний випадок в березні стався в Шевченково, де водійкерував мотоблоком «Кінтавр» з такими ж ознаками. Від проходження медичного огляду на факт вживання алкогольних напоїв він також відмовився.

Ще один цікавий випадок в лютому стався в місті Білопілля. Поліцейські зупинили п’яного водія і склали на нього протокол, але з того часу не можуть притягнути його до відповідальності. Річ у тім, що чоловік заявив, що проживає в Ямполі по вулиці Ломаносова. Правоохоронці не перевірили, що такої вулиці в Ямполі просто немає і тепер вимушені вже вдруге допрацьовувати справу, шукаючи справжню адресу любителя поганяти п’яним за кермом.

2 thoughts on “Ямпільські водії все частіше сідають за кермо у стані алкогольного сп’яніння

  1. Уже чувствую как наши местные эксперты начнут критиковать полицейских

    1. А почему не нужно критиковать? Благодаря вашему коментарию меня заинтересовала эта статья. За 5 месяцев 3 случая на всю Сумскую область. Возникает вопрос они на работу ходят?
      Как по вашему это не показатели работы?

Comments are closed.