«Ямпіль Інвест» більше не входить до «Росток Холдингу», – ЗМІ

Компанія продала підприємство «Ямпіль-Інвест» з земельним банком 12,5 тис. га, яке мала незручну логістику.

Про це заявив генеральний директор компанії «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Андрій Шваб в інтерв’ю Latifundist.com.

Керівник компанії розповідав про врегулювання конфлікту навколо «Росток Холдингу», частиною якого став продаж ямпільського підприємства.

Переговори про врегулювання почали вести в березні 2019 року. У травні було завершено перший етап переговорів. Однак заключний етап врегулювання завершився на початку поточного року.

«На сьогоднішній день бенефіціарами холдингу є Віктор Купавцев і Яків Грибов. У кожного з них по 49,9% акцій. Віктор Кияновський, якому до конфлікту належало 30% акцій, зі складу бенефіціарів вийшов – у нього залишилося 2 акції. У його користь було виділено частину агропідприємств Ічнянського району Чернігівської області з земельним банком близько 11,3 тис. га », – прокоментував Андрій Шваб.

Також в компанії продали підприємство «Ямпіль-Інвест» з земельним банком 12,5 тис. га, яке мала незручну логістику. В результаті у «РОСТОК-ХОЛДИНГ» в управлінні залишилося 37,4 тис. га землі. З них 35 тис. га знаходяться в обробці, а решта землі – пар і ліс.

«Завжди, коли дві конфліктуючі сторони сідають за стіл переговорів, обговорюються різні варіанти врегулювання спору. У нашому випадку зійшлися на оптимальному варіанті – входження Якова Грибова до складу бенефіціарів та врегулювання відносин з усіма кредиторами», – розповів Андрій Шваб.

За його словами, результатом переговорів стало досягнення консенсусу, а саме змінився склад бенефіціарів групи. Також Андрій Шваб став генеральним директором, який нейтрально відстоює інтереси всіх сторін. Як вважає Андрій Шваб, компанія і бенефіціари впевнено дивляться в майбутнє.

«Конфлікти нікому не потрібні, вони породжують проблеми і несуть витрати по обидва боки. На конфліктах заробляють тільки ті, хто їх обслуговує. Тому чим раніше сторони сядуть за стіл переговорів, тим дешевше їм це обійдеться », – додав гендиректор« РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет України дозволив компанії Samoran Investments, бенефіціаром якої є Яків Грибов, придбати акції компанії «РОСТОК-ХОЛДИНГ» в квітні 2020 року.