Поки Служба автодоріг бореться з незаконними білбордами на Ямпільщині,  їх активно пропонують в оренду

На сайтах ряду рекламних агенцій розміщені пропозиції про розміщення реклами на білбордах в Ямпільському районі

Рекламодавцям пропонують чотири конструкції: дві на околицях смт Ямпіль та дві на виїздах з селища Свеса. Послуга коштує приблизно 7 тисяч 400 гривень на місяць.

Бажаючих за таку ціну орендувати білборд не так багато, через це за весь період з часу встановлення білбордів у них був тільки один замовник (кандидат в президенти Петро Порошенко та його політична сила «Європейська солідарність»)

Цікаво, що днями Служба автомобільних доріг у Сумській області повідомила про виявлення цілого ряду незаконних білбордів вздовж своїх доріг. Служба звернулась до облдержадміністрації адміністрації з вимогою їх знесення.

З невідомих причин чиновники Служби автомобільних доріг у Сумській області не виявили білборди в Ямпільському районі, що може свідчити, як про їх законність (малоймовірно, зважаючи на відсутність жодних даних про власника на конструкціях), так і про корупцію з боку дорожніх служб. Не помічають конструкцій і в управлінні інфраструктури Сумської ОДА, якому належить дорога Ямпіль-Свеса-М.Буда-Княжичи, де розміщено за різними даними від двох до трьох таких же білбордів.