Офіційно. З суботи на Сумщині відновлюється автобусне сполучення

Щойно під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердили тимчасові рекомендації щодо перевезення пасажирів автомобільним транспортом на період карантину

Про це інформує офіційний сайт Сумської облдержадміністрації

Приймаючи до уваги фактичний стан епідемічної ситуації з COVID-19 в Сумській області з 22 травня будуть здійснюватися регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні за умов дотримання протиепідемічних вимог.

Зокрема перед початком робочої зміни усім працівникам мають провести температурний скринінг. Особи, у яких виявлено підвищену температуру тіла (<37 С) або ознаки респіраторних захворювань, не допускатимуться до виконання обов’язків.

Водій та інші члени екіпажу впродовж усього рейсу в транспортному засобі повинні знаходитися в респіраторних або медичних масках. Перевезення пасажирів, у яких будуть відсутні медичні засоби захисту, здійснювати не будуть.

Варто зазначити, що перевезення пасажирів має здійснюватися лише в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу.

Транспортний засіб підлягає вологому прибиранню з використанням миючих та дезінфікуючих засобів, в тому числі обробці місць контакту рук пасажирів (поручні, місця сидіння тощо) перед кожним рейсом.

На кожному вході в приміщення автостанцій необхідно організувати місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Дозволяється одночасне перебування в приміщенні автостанції не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування пасажирів, а перебування в черзі має бути з дотриманням соціальної дистанції 1,5 метри.

Також обласна комісія дозволила діяльність готелів (крім хостелів), проведення спортивних заходів без глядачів, у яких беруть участь до 50 осіб (або понад 50 осіб – лише за погодженням з МОЗ України) та проведення релігійних заходів за умови дотримання під час дозволених видів діяльності протиепідемічних вимог.

3 thoughts on “Офіційно. З суботи на Сумщині відновлюється автобусне сполучення

  1. Добре, що водіїв зобов’язали одягати маску Хоч менше курити будуть під час рейсу.

  2. Славу богу!!!А то противно в автобус зайти. Пиль,грязь,,,,,,,,фу.

  3. Интересно, а как посадку будут производить? Будет создаватся очередь или как всегда хто наглее тот и впереди всех лiзе, всеравно что последний пришел.

Comments are closed.