Ямпільчанин заявив, що поліцейські без його відома склали на нього протокол про керування автомобілем у стані сп’яніння

За словами водія правоохоронці зупинили його на виїзді з Ямполя, де притягнули його до відповідальності за незаконне газове обладнання автомобілю, а про протокол за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння він дізнався з судової повістки   

Подія відбулась 28 квітня ввечері. За даними поліції водій керував автомобілем марки ВАЗ 21093  з явними ознаками алкогольного сп`яніння, мав різкий запах алкоголю з порожнина рота, нестійку ходу та мляву мову. Але від проходження медичного огляду на стан сп`яніння в установленому законом порядку ухилився, шляхом відмови в присутності двох свідків.

Сам водій свою вину не визнав та пояснив, що 28.04.2020 року разом з сусідом їхав до с. Імшана, щоб забрати свою неповнолітню доньку та відвезти її до лікарні. На виїзді з смт. Ямпіль він був зупинений працівниками поліції. Оскільки при перевірці документів було встановлено, що вмонтоване в автомобіль газове обладнання не зафіксовано в технічному паспорті автомобіля, відносно нього був складений протокол про адміністративне правопорушення та накладено штраф в сумі 340,00 грн.. Інших протоколів про адміністративне правопорушення відносно нього на місці зупинки автомобіля не складалося. Про існування складеного відносно нього протоколу про адміністративне правопорушення за ст.130 КУпАП, він дізнався лише тоді, коли отримав судову повістку.

Слова водія підтвердив і пасажир автомобілю.

3 thoughts on “Ямпільчанин заявив, що поліцейські без його відома склали на нього протокол про керування автомобілем у стані сп’яніння

  1. Этим стервятникам причина не нужна. Им нужны только деньги. В Ямполе настоящие менты, а не полицейские.ПОЗОР.

  2. згідно частини першої статті 35 Закону України поліцейський має право і обов’язок зупиняти транспортний засіб лише у 9-ти випадках:

    Джерело: https://times.zt.ua/yakshho-vashe-avto-zupynyla-policiya/
    Вот только люди в погонах надеются что водитель этого не знает .

Comments are closed.