🔴 Перед головою облдержадміністрації підняли  проблемні питання Ямполя

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав депутат Ямпільської районної ради Олександр Соломко  

Зазначається, що голова ОДА Роман Грищенко погодився взяти на баланс області аварійну ділянку дороги біля Ямпільської загальноосвітньої школи №2. Зазначена дорога має перейти у відання ДП «Дороги Сумщини».

На питання про важливість ремонту дороги Шостка – Ямпіль на найбільш аварійній ділянці між Привокзальним та Уском, очільник області відповів, що планує довести ремонт цієї дороги до Ямполя вже в цьому році.

Окрім того, Роман Грищенко пообіцяв не допустити  скасування зупинки потягу Зернове-Суми на зупинці Івотка та попросив особисто показати йому стан цієї залізничної зупинки під час його візиту в Ямпіль, який планується вже на наступному тижні.  

1 thought on “🔴 Перед головою облдержадміністрації підняли проблемні питання Ямполя

  1. 27.11.19 комунальне некомерційне підприємство “Київський міський центр крові” вул. М.Берлинського,12, м.Київ, 04060 мені поставив завдання відновлення забору крові від донорів по з.д. станції Хутір-Михайлівськ та Конотоп. Вручили 03.06.20 посвідчення донора серія Б № 00000088 від 20.02.20, дуже добре б було шоб до цієї мети підключилися органи місцевого самоврядування. При платній медиціни попробуй взяти лікарняний, якщо особа захворє чи інши випадки а так донору надається звільнення на 2 дні від роботи та навчання із збереженням заробітньої плати + 73 грн компенксація на обід. Це рішення проблемних питань.

Comments are closed.