Avtopro.ua про демпінг і обслуговування клієнтів

Демпінг є тим способом, який досить часто використовується для залучення клієнтів шляхом зниження цін на товари штучним шляхом. Компанії, які використовують демпінг йдуть на це добровільно і пропонують свої товари за цінами, нижчими від ринкових. Вони готові йти на збитки, які планують і розраховують заздалегідь.

Часто метою такого рішення є довгострокові маркетингові рішення. Демпінг не є новим явищем і використовувався ще в 30-х роках 20-го століття під час сильного економічної кризи, коли багато компаній розорялися і намагалися вижити за всяку ціну. Сьогодні цілі демпінгу можуть бути різними, але основною з них, продовжує залишатися усунення конкурентів.

Як впливає демпінг на сферу продажу автозапчастин?

Команда Avtopro.ua впевнена в тому, що всі компанії є складовими ринку, як єдиного організму. Тому кожної компанії краще працювати на його благо і не робити того, що може зашкодити ринку в цілому. При грамотній політиці будь-якої компанії вдається отримувати прибуток.

Колектив Avtopro.ua зацікавлений в тому, щоб продавці майданчики мали хороший прибуток, направляли її на поліпшення сервісу. Тенденції сучасного ринку свідчать про те, що покупцям не завжди потрібна найнижча ціна, а сервіс починає набувати все більшого значення. Велика частина сучасних споживачів хочуть купувати якісні товари за хорошими цінами, без переплат. Не всі покупці хочуть гнатися за найнижчими цінами. Ринок від такої позиції тільки виграє.

Підтримувати низькі ціни компанії можуть тільки за рахунок відсутності сервісу. Тому ціна на товари повинна відповідати вимогам покупців, які хочуть купити якісний товар, обраний за допомогою фахівців і отримати задоволення від покупки і післяпродажного обслуговування.

Види демпінгу, які використовують відносно продажу автозапчастин

  1. Ринковий демпінг передбачає закупівлю великої партії товару і завантаження його на склад, при цьому виходить хороша ціна. Товар потрібно продавати швидко і Avtopro.ua не проти такого варіанту. У той же час, рекомендується працювати в якості оптового продавця не використовувати роздріб;
  2. Демпінг доларів. Дилери, отримуючи знижку, порушують договір з оптовими продавцями, знижуючи ціни в роздробі. Avtopro.ua відноситься до такого демпінгу негативно, але терпимо. В майбутньому планується надавати оптовикам інструменти, що дозволяють контролювати дилерів, щоб налагодити роботу мережі;
  3. Демпінг обманний – передбачає відсутність в ціні витрат, які закладені в товарах інших учасників ринку. Існує обман на основі неактуальною ціни або курсах валют. Фахівці Avtopro.ua вже вжили заходів, що дозволяють усунути маніпуляції курсом.

Також помічені випадки подання китайського товару низької якості як оригінального, на основі використання оригінальних кодів без позначок. Такі випадки присікаються ручним моделюванням, а продавці будуть відключатися до моменту виправлення помилок в своїх прайсах.

2 thoughts on “Avtopro.ua про демпінг і обслуговування клієнтів

    1. Ми ж позначаємо всі рекламені матеріали позначкою “реклама”.

Comments are closed.