🔴 📸 В Ямполі відбулась чергова сесія районної ради

Депутати вперше за два з половиною місяці зібрались на пленарне засідання

Чи не головним питанням сесії стало рішення про ремонт шлюзу №6 на річці Івотка, який тепер точно відбудеться в 2020 році. За пропозицією депутата Олександра Косенка відповідне положення внесли навіть до програми соціально-економічного розвитку району. Не вирішеним залишилось лише питання за які кошти будуть проведені роботи: якщо в найближчі два тижні не вдасться домогтись виділення фінансування з обласного бюджету, всі депутати районної ради погодились виділити на ці потреби 100 тисяч гривень з бюджету районного. Щоправда, присутніх дещо засмутив представник водного господарства, який повідомив, що про повноцінний ремонт шлюзу мова не йде. Обслуговуюча організація планує встановити лише глуху заслонку, а рівень води в Івотці буде регулюватися другим шлюзом, який ще залишається робочим. Але і такі роботи обійдуться в 180 – 245 тисяч гривень.

Також, депутати внесли правки до районного бюджету. Зокрема, виділили кошти, які необхідні для проходження профоглядів педагогічними працівниками району.

На завершення депутати підтримали рішення про нагородження директора ДП «Свеське лісове господарство» Олега Закусило відзнакою «За вагомий особистий внесок в розвиток Ямпільського району».   

2 thoughts on “🔴 📸 В Ямполі відбулась чергова сесія районної ради

  1. А почему в закрытом помещении находится такое количество людей и все без защитных масок и перчаток ????

Comments are closed.