🔴 📸 Неподалік ямпільської лікарні збільшується плантація борщівника

В Ямполі ця небезпечна рослина масово росте між «Лікарняним» ставом та Центральною районною лікарнею.

Цього року тут помітно більше борщівників, ніж минулоріч. У цьому немає нічого дивного, адже якщо дати рослині зацвісти – з кожного куща випадає до 70 тисяч насінин. Ось і поширюється борщівник ямпільською землею.

Але головна небезпека цієї рослини не у кількості а у тому, що більшість населення досі не знає про її небезпеку. Незвично гарні для нашої місцевості кущі борщівника приваблюють людей, які і не здогадуються, що можуть отримати хімічні опіки. Небезпечна рослина і для тварин.

Цікавий факт, у народі борщівник часто називають «Помстою Сталіна», оскільки саме особисто за його розпорядженнями у 50-х роках масово засіювались борщівником пасовища. Наміри щодо вирощування борщівника продовжив і Хрущов.

я0

я1

2 thoughts on “🔴 📸 Неподалік ямпільської лікарні збільшується плантація борщівника

  1. у него крепкий стебель высокий цветонос и цветет он как укроп только гигантских размеров – достаточно красиво … однажды проходя мимо его цветущего мне захотелось сломать цветок принести домой засушить и поставить в букет потом – но его не возможно было сломать – не помню – чем то срезала … принесла домой положила но он свянул – цветок потерял форму зонта … что удивительно о том что борщевик ядовит – я тогда не знала но никаких ожогов и аллергий от него я слава богу не получила .

  2. Недалеко от плантации растет популяция людей, которые хотят сломать это растение. И не только это, а еще много других всяких…

Comments are closed.