На Ямпільській інтернет-газеті відбулась онлайн-конференція з Ямпільським селищним головою Наталією Цибулько. Мер Ямполя відповідала на запитання читачів Ямпіль.INFO впродовж 2 годин.

1 Андрей : Наталия Николаевна, с какой программой Вы шли к людям на прошлых выборах? Для чего поменяли привычную работу на должность председателя поссовета? Было ли верным это решение?

Відповідь :  Я до останньої хвилини вагалася: йти чи не йти?. Тому ніякої програми в мене не було, агітації я не проводила. Поштовхом послужило те, що самі люди просили про це. Якщо Ви ямпільчанин, то добре мене знаєте. Я 26 років пропрацювала на освітянській ниві. Звичайно, сумую за рідним колективом, учнями. Але, де б я не працювала, я завжди вкладаю всю силу, енергію і, навіть, душу в роботу. Чи вірне рішення прийняла? Можливо й ні, бо такого бруду на себе, я не чекала. Безпідставних пліток стільки ходить по селищу. Але не в моїх звичках опускати руки: я працюю, намагаюся якомога більше зробити для селища. Гадаю, що мешканці з часом все зрозуміють. http://www.yampil.info/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif

2 Intern : У попередньому виступі в інтернет-газеті ви обіцяли проведення повноціннього Дня селища, а не “примазування” до святкування Дня Незалежності в Ямполі,як завжди.Чи не змінилися Ваши плани?

Відповідь : На території смт. Ямпіль уже проведені такі свята, як відкриття новорічної ялинки, Проводи зими, День Перемоги, випускний вечір, День Молоді. У с. Імшана (яке входить до нашої громади) – Проводи зими і свято Івана Купала, у с. Прудище – буде день села „Маковія” (14.08.11). Для їх проведення використовуються кошти з бюджету селищної ради і залучається спонсорська допомога. І так зване „примазування” до Дня Незалежності нам обійдеться не в одну тисячу гривень. А тепер спів ставте наші свята зі святами інших населених пунктів і порахуйте кількість – побачите, що в селищі їх найбільше. Крім свят є ще й будні – ремонт дахів, колодязів, доріг, які потребують значних коштів.

Ще хочу зазначити, що селищна рада не стоїть в стороні, коли проводяться спортивні свята. Активну участь взяли в проведенні Х Міжнародного турніру з волейболу, присвяченого 160-річниці з дня народження Неплюєва, у змаганнях на кубок Голови Ямпільської РДА, у районних змаганнях з волейболу. Надаємо допомогу у проведенні шахових турнірів, виїзду дітей з концертом у інші населені пункти. Нещодавно (26.06.11р.), нагороджували переможців олімпійського забігу.

3 Богдан : Почему тарифы утверждал исполком, а не всенародно избранные депутаты? Кто входит в состав исполкома поссовета (мы имеем право знать), кто из этих людей голосовал против принятия тарифов?

Відповідь : Встановлення тарифів на комунальні послуги належить до відання виконавчих комітетів рад (підпункт а, пункт 2 ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.)

До складу виконавчого комітету входять (згідно цього ж Закону ) селищний голова, заступник селищного голови, секретар селищної ради, а також Ключко Людмила Миколаївна, Мазур В’ячеслав Валерійович, Боб Василь Іванович, Рябуха Микола Михайлович.

Щоб ввести в дію тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення виконком у травні місяці провів 2 засідання, переглянув багато документів: – „Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення” (Постанова НКРЕ від 17.02.11р. №245) – Закон України „Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг” від 07.10.10р. №2592-VІ – Постанова КМУ від 14.11.2000р. №1698 „Про затвердження переліку органів ліцензування” – Постанова НКРЕ від 17.02.11р. №243 „Про затвердження Порядку формування тарифів на центральне водопостачання і водовідведення” – Наказ Міністерства економіки України від 07.03.07р. №67 „Про затвердження Порядку надання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на послуги з центрального водопостачання і водовідведення” – Закон України „Про житлово-комунальні послуги” – Листи Національної комісії регулювання електроенергетики

Додатково від товариства „Водолій-БС” запросили матеріали.

І лише після опрацювання всіх матеріалів 30.05.11р. виконком Ямпільської селищної ради одноголосно встановив нові тарифи на водопостачання та водовідведення, спираючись на висновки, надані Державною інспекцією з контролю за цінами в Сумській області. У висновках зазначено, що розрахунки планових витрат на виробництво з послуг централізованого водопостачання та водовідведення є економічно обґрунтованими.

Згідно Закону України „Про житлово-комунальні послуги” (в редакції 2010р.) п.3 ст.31 „органи місцевого самоврядування встановлюють тарифи на послуги в розмірі не нижче економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво”.

Як зазначено у пункті 4 ст.31 цього Закону, якщо орган місцевого самоврядування встановив тарифи нижчі від розміру економічно обґрунтованих, то повинен відшкодувати різницю між встановленими розмірами та економічно обґрунтованими витратами з місцевого бюджету.

Відшкодувати різницю бюджет селищної ради не може, знайти підприємство, яке б змогло сплачувати цю різницю, у селищі теж не можливо. Встановлення тарифів нижчих від вказаних у висновках Державної інспекції з контролю за цінами без відшкодування затрат – не допускається і може бути оскаржене в суді (п.6 ст.31 Закону України).Тому, як би не хотіли члени виконкому встановити тарифи, які б задовольнили громадян, цього не можна зробити, бо такі дії суперечать законодавству.

4 Joker : Чи має селищна рада програму по благоустрoю селища, що зроблено на даний час?

Відповідь : Звичайно , ще в листопаді розроблена програма соціально-економічного розвитку громади.

За 6 місяців використано 296234 грн. На капітальний ремонт даху з м’якою крівлею по вул. Червонопрапорній, 49 витратили 70.800 грн. ,Боженка, 31 – 48.604 грн., Боженка, 33 – 29.914 грн. На отримання позитивного висновку щодо реконструкції очисних споруд витрачено 545 грн. – за акт по виготовленню технічних умов пожежною частиною.

Для ремонту шахтових колодязів виготовлено 13 кілець (4550 грн.). На 4 колодязі виготовленні накриття, які будуть встановлені в с. Івот (3320 грн.) вул.. Першотравнева (3320 грн.), вул. Леніна (3320 грн.) і вул. Боженка (біля мосту) 4000 грн. На реконструкцію вуличного освітлення б-ру Ювілейного (права сторона) пішло 6202 грн., вул. Боженка 23700 . Залишилося – 12000.

У сільському БК с. Імшана замінено двері (1000), ведуться роботи по встановленню електроопалення: завезені труби і секції, замовили електрокотел (2400 грн.).

Підписаний договір щодо капітального ремонту даху дозвілевого об’єкту в с.Прудище: заміна крівлі, підбиття і ремонт стелі, крильця на загальну суму 9.900 грн.

На 13271 грн (88т) влаштували покриття по вул. Миру, частково по вул..Червонопрапорній, К.Кут, в с. Октябрщина.

Виготовлена проектно-кошторисна документація для проведення водопроводу до вул.Лугова, Нова, Коцюбинського – 2000.

Виготовлений проект про експертну оцінку земельних ділянок біля автостанції (4 сотки) і будинку побуту (2 сотки) на суму 8090 грн.

Надана спонсорська допомога мешканцям с. Івот (планки, цвяхи) для огорожі цвинтаря. Також завезли планку і дубові стовпчики для огорожі кладовища у с. Імшана. На с-ще Привокзальне на днях теж будуть завезені планки і стовпчики для огорожі цвинтаря

Також надана допомога мешканцям с Ростов у придбанні дубових колод для зрубу на криницю..

На благоустрій селища уже використано 63.985 грн. (вуличне освітлення, чищення вулиць від снігу, вивезення сміття і оплата роботи двірників, косіння трави)

З надходженням асфальту планується частковий ремонт асфальтового покриття дороги по вул. Кірова (поворот).Кошти на це передбачені.

5 Сергій : Дуже цікавіть питання ремонту під’їздів багатоповерхівок. Оголосіть весь список під’їздів, які будуть відремонтовані у цьому році. Хто і за якими умовами складав цей список?

Відповідь : Ремонт під’їздів здійснює ТОВ „Водолій-БС”. Це у межах їх компетенції. На сьогодні відремонтовані 9 під”їздів: у 6 побілили і поштукатурили стіни, у 3-х –здійснений повний ремонт з фарбуванням панелей, поручнів. Графік складають працівники товариства. У першу чергу ремонт проводять в тих будинках, де нема заборгованості по сплаті послуг. На черзі-проведення повного ремонту 3-х під”їздів буд..6 по вул.. 50 р.Жовтня. Нагадаю, що на громадських слуханнях мешканці відмовилися від 4 малярів, згодилися лише на 2-х. Але помітна тенденція росту ремонту під”їздів. Якщо в 2010 було відремонтовано 5 під”їздів, то в цьому році більше.

6 Ольга :Чи задоволена селищна рада працею дільничих міліціонерів в Ямполі? Чому не патрулюються вулиці селища правоохоронцями, до яких пір п’яниці будуть вільно почувати себе в нашому селищі?

Відповідь : На жаль, РВ УМВС не в повній мірі укомплектований кадрами. У цьому вся біда. На весь район діє всього 3 дільничні міліціонери. Роботою дільничного Калініченка Андрія Олександровича задоволені: відповідальний, енергійний, принциповий. Але одного його на декілька населених пунктів – замало. Нам теж би хотілося, щоб у парках „засідало” менше „відпочиваючих” у вечірній час. Але, шановні, поспостерігайте, як там відпочивають, куди скидають сміття, хоча є урни.

7 Микола Степанович, Ямпіль : Шановна Наталія Миколаївна! Коли всеж таки буде наведений порядок в парку біля міліції? Біля пам’ятника плитка попровалювалася, на сам пам’ятник соромно дивитися, тротуарною доріжкою взагалі йти не можливо.

Відповідь : На території селищної ради споруджено 10 пам’ятників, обелісків воїнам, загиблим в роки війни. До Дня Перемоги був здійснений косметичний ремонт всіх споруд. Це значні кошти. Справді, пам’ятники і алеї запущені. Потрібен капітальний ремонт,але, як за звичай, коштів не вистачає. Плануємо залучити спонсорів, щоб допомогли викласти плиткою доріжки.

8 BMW : Де в селищі офіційно працює пісочний кар’єр? Що робить селищна рада з цього питання?
Відповідь : Станом на 01.07.11 року не тільки на території Ямпільської селищної ради, а й на території Ямпільського району відсутній жоден піщаний кар’єр. Відведення земельних ділянок під кар’єри за межами населеного пункту відноситься до повноважень РДА, а не селищної ради. Ямпільська селищна рада зверталась до РДА про відведення земельної ділянки під кар’єр, але питання на сьогоднішній час ще не вирішено.

Відповідь : Лави в парку міняти не будемо в цьому році, а ось планки набили вже. Туалет розмістили не ми, а ТОВ „Восход” для підприємців, що торгують на базарі. До речі, там є прибиральниця. Пам’ятний знак жертвам Голодомору не стоїть на балансі селищної ради, ним опікується районна рада. Ми за їх ні кошти пофарбували п”єдестал і ангелочків.

 

9 stopor : Наталія Миколаївна, чи плануєте ви зустрічі зі своїми виборцями?

Відповідь : Щомісячно виїжджаю у села, які належать Ямпільській територіальній громаді, і веду прийом громадян. Щодня приходять мешканці селища в селищну раду, жодному не відмовлено в прийомі. У жовтні – листопаді буду звітувати за проведену роботу перед виборцями. Чекатиму всіх.

10 Ірина : Коли селищна рада всеж таки наважиться поміняти лавки в парку біля дитячого майданчика та ліквідує туалет, який надумалися розмістити в 20 метрах від знаку на честь Перемоги в Великій Вітчизняній війні?Яке майбутне у пам’ятного знаку Голодомору в Ямполі?

 

Відповідь : Лави в парку міняти не будемо в цьому році, а ось планки набили вже. Туалет розмістили не ми, а ТОВ „Восход” для підприємців, що торгують на базарі. До речі, там є прибиральниця. Пам’ятний знак жертвам Голодомору не стоїть на балансі селищної ради, ним опікується районна рада. Ми за їх ні кошти пофарбували п”єдестал і ангелочків.

11 Андрей : Уважаемая Наталия Николаевна, расскажите пожалуйста как планируется и проводится борьба со стихийными мусорными свалками? Может целесообразно было бы периодически централизовано вывозить мусор по графику с дальних улиц, вместо угрожающих объявлений о штрафах? С ув.

Відповідь : Селищна рада організувала 2 суботники по прибиранню несанкціонованих сміттєзвалищ. На жаль, мешканці територіальної громади пасивно відгукнулись на участь у толоці. Якщо центр зайнятості надає нам людей для проведення громадських робіт, правоохоронні органи – для відпрацювання , ми їх залучаємо для прибирання сміттєзвалищ. Але багато безробітних відмовляються від таких робіт. А смітити у нас люблять всі. Вивозити сміття від будинків приватного сектору можна. Депутатам роз’яснено порядок вивезення: необхідно зібрати кошти з мешканців, сплатити у ТОВ „Водолій-БС” і домовитись за час і день вивезення.

12 Олена Петрівна : Чи є у планах селищної ради проведення конкурсів на кращий благоустрій будинку, подвір’я, балкону тощо з подальшим підведенням підсумків і нагородженням переможців? Дякую за відповідь.

Відповідь : У планах селищної ради передбачається проведення конкурсу у таких номінаціях: – двір зразкового порядку; – краща торгова точка; – вулиця селища зразкового порядку. У серпні місяці ознайомитеся з умовами конкурсу. Переможців перших 2-х номінацій чекають призи і красиво оформлена табличка з відповідним написом, на зразковій вулиці буде встановлено знак „Зразкова вулиця селища 2011р.”.

13 111 : У мене запитання щодо зупинки автобусів біля лікарні. Навіщо було зводити ТАКУ зупинку? Вона ж не захищає ані від вітру, ані від дощу. Чи не планується її реконструкція? Які роботи планує проводити селищна рада по ремонту громадських туалетів? Сором та годі.

Відповідь : Встановлення і утримання автобусних зупинок знаходиться в межах компетенції служби автомобільних доріг. Ще в листопаді 2010р. я направила листи в Суми з проханням установити дві зупинки. У зв’язку з відсутністю у них коштів, наше прохання відхилено. Спільно із заступником голови РДА Губарем С.О. плануємо установити накриття до кінця серпня 2011р.14 Zorro : А чи буде очишена річка Студенок? Від безгосподарності влади вона перетворилася вже на екологічне лихо. Негайно наводьте порядок, ніякі відговори не сприймаємо.
 

Відповідь: Шановний Zorro! А чому ж Ви не організували людей на суботник? У селищній раді 13 чоловік, ми виходили і працювали, просили і мешканців – розвішували оголошення. Але всім байдуже. Думаю, що Ви молоді, давайте Ви зі своїми друзями і я з працівниками організуємо суботник і наведемо лад біля річки. Приходьте, домовимось. Ми не проти чистоти і порядку

15 Roman : А чому у нас такі високі ціни на комунальні полуги ????

Відповідь : На це питання давала відповідь Богдану. Які висновки Державної інспекції з контролю за цінами надійшли, такий тариф і установлений.

16 Сергій Петрович, Ямпіль : Чи планується проводити грейдерування доріг вулиць, де нема твердого покриття? Якщо так, то які вулиці і коли?

Відповідь : Проблема з дорогами – одна з важливих у нашому районі. 88 тонн шлаку уже завезли(читайте вище), на днях 5 т завезено на вул.. Красняка. Більше в райавтодорі шлаку нема.Уже три місяці чекаємо дозволу на вивезення з с. Неплюєве щебеню, щоб підсипати ямки на ґрунтових дорогах. Частково проведено грейдування доріг по пров. Пролетарський, вул. Червонопрапорній надійдуть кошти ,будуть проведені роботи на інших вулицях.17 Антикиллер : Наталія Миколаївна! Неможливо дихати в Ямполі. Ранійше до нас приїзджали діти на літо, а зараз ми їх вивоземо як на далі. Коли вже ці рожевопіки підприємці “наїдяться”. Якщо не можете з ними впоратися правовими методами на їх чекатиме людський та божий суд.
Відповідь : З виробниками деревного вугілля селищна рада судиться ще з 2009 року. Ці підприємці ведуть свою діяльність без відповідної документації, дозволів. У Дідуха В.В. навіть договір оренди землі складений на матір. Він використовує землю не за цільовим призначенням. Ще 04.11.10р. Господарський суд Сумської області виніс рішення про закриття цехів. Вони його оскаржили в Харківському апеляційному суді і суд задовольнив їх апеляції. Селищна рада подала касаційну скаргу до Вищого господарського суду України, який скасував рішення двох судів і задовольнив касацію частково (в частині „заборони розміщення об’єктів сфери екологічного впливу на території селищної ради”) і направив до суду 1-ої інстанції на доопрацювання. 07.06.11р. знову Господарський суд Сумської області виносить рішення про закриття цехів, як такі, що працюють з порушенням. І знову вони подали апеляцію в Харків. 08.07.11р. приїжджав інспектор з охорони навколишнього середовища, щоб здійснити опломбування установок, але нас не допустили на територію. Справа дедалі більш ускладнюється: вони нарощують потужність виробництва. Тому і селищна рада, і інспекції з екології, і санітарно-епідеміологічної служби, і райдержадміністрація виступають з вимогою про закриття цехів. Справа за правоохоронними органами. Ми залучили органи прокуратури для більш дієвого вирішення проблем.

18 федя : Наталия Николаевна, почему в нашем поселке дороги в таком состоянии и когда их будут делать?

Відповідь : Частковий ремонт доріг проводиться як райавтодором, так і селищною радою. Щодо питання ремонту доріг читайте в попередніх відповідях. Скільки коштів- стільки і виконується робіт.

19 Titan : Наталія Миколаївна, чи призначали ви собі премії за час перебування на посаді голові селищної ради? Якщо так: коли і за що?

Відповідь : Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06р. №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади…” на підставі Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування” та положення про преміювання працівників апарату Ямпільської селищної ради, затвердженого рішенням сесії селищної ради, я і заступник отримуємо премії в розмірі 25% до посадового окладу. Рішення про зазначені виплати приймається відповідною радою.

 

Преміювання можливе за умови виконання бюджету. Бюджет селищної ради за І півріччя виконаний.20 валентиа : Наталія Миколаївна! Коли буде зроблений перерахунок відповідно рішення суду до не правомірних тарифів ТОВ ” Водолія-БС”. А також чому ви проігнорували та не надали відповіді на це запитання в газеті, ведь у вас зипитували ваши ізбірателі.
 

Відповідь :Яке це запитання виборців я проігнорувала? Вибачте. Не знаю. Про яке рішення суду ви запитуєте? Я знаю, що в 2009р. постановою адміністративного суду був задоволений позов прокурора Ямпільського району до селищної ради про визнання незаконним та скасування рішення виконкому Ямпільської селищної ради „Про погодження тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення”. Але про перерахування тарифу там не вказано. Як я дізналась з матеріалів справи, виконком того скликання затвердив тарифи для нового надавача комунальних послуг ТОВ „Водолій-БС,” у якого на той час ще не було ліцензії (вони отримали її через 2 місяці), не було висновків Державної інспекції за цінами в Сумській області (такі висновки надаються через рік, на підставі економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з наданням послуг з централізованого водопостачання та водовідведення). Також не здійснювалось оприлюднення рішення про погодження тарифів, оскільки ціна на послуги залишилась без змін. Якщо б на той час виконком не прийняв такого рішення , селище на 2-3 місяці залишилося без водопостачання, адже товариство припинило б надання послуг у зв’язку з відсутністю правових підстав підприємства для здійснення оплати за надані послуги.

21 Андрей :  Наталия Николаевна! Вам не кажется, что вы не на своем месте, так как не какая работа не ведеться для улучшение состояния посёлка. Кроме улучшения, денежного состояния Водолея, и опусташения карманов ваших избирателей посёлка?

Відповідь : Хто на якому місці – не будемо розбиратися зараз. Скажу одне, що працювати нелегко. І прибирати за кожним я не в змозі. І не все те ,що робиться ,я впевнена ,ви знаєте. Краще помітити недоліки, ніж щось корисне.

Ціни на вивіз сміття установлені ТОВ „Водолій-БС” із розрахунку витратної частини складування 1кв.м. Про більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у товаристві.

Чому так довго? Наскільки мені відомо, не всі мешканці своєчасно здали кошти за прокладання центральної труби по вулиці, тому і вийшла затримка. Самі мешканці заключили договори , в яких зазначено, хто оформляє дозволи на підведення водопроводу до власних будинків. Для проведення водопроводу до свого будинку від центрального, необхідно кожному взяти дозвіл на виконання земляних робіт. Це ж ви для себе підводите.

 

22 Катерина : Кто должен убирать парк, в том числе и детскую площадку. Туда сейчас не возможно водить своих детей, там лежат по несколько дней презервативы прокладки и тому прочие. И не кому до этого нет дела?

Відповідь : Парк прибирають двірники щодня, в будні дні. Згодна, що у вихідні дні наші мешканці дуже засмічують територію. Уже дана вказівка двірникам прибирати парк у вихідні дні. Але ж хочеться, щоб і відпочиваючі в парку не залишали після себе стільки сміття. Я давала особисто зауваження молодій мамі не лускати насіння на асфальт і прибрати пакет від морозива, які кинула її дитина, в урну. Вся вина у нашій вихованості. Якщо б кожний умів дотримуватися елементарних правил благоустрою, було б чистіше .

23 Вячеслав : Почему только по билетам можно вывозить мусор на общую мусора свалку. С чего измеряется цена билета, вывезенных бытовых отходов ( пакет, мешок, автомобиль, прицеп, или дамская сумочка) так и не понятно. Рассматривался ли этот вопрос на исполкоме об утверждении тарифа по этой услуге для ООО «Водолея-БС», какое было решение?

Відповідь : На виконкомі селищної ради питання про ціну квитків на вивіз сміття на сміттєзвалище не розглядалося. Рішенням виконкому виділена лише ділянка для складування сміття ТОВ „Водолій-БС”.

 

24 Дмитрий : Когда будет сделан косметический ремонт в домах, как вы обещали своими комментариями в газете? А если и сделан, то деньги на краску жильцы должны были сдать, потому что краску он закупил серую, ведь цена краски одинаковая (серая, голубая), а почему он выбрал именно такой цвет, это вопрос? Что мы здесь все серые мыши или как?

Відповідь : Про ремонт під’їздів уже була надана відповідь. Про те, щоб закупляли фарбу мешканці, я не говорила. Кореспонденту газети було сказано, що у цьому році товариство виконає якомога більше ремонтів під’їздів (штукатурка, побілка стін), і фарбування панелей, якщо допоможуть мешканці (фарбу їм нададуть).Він не так зрозумів мене і ми про це з ним говорили. Чого такі кольори фарб – питання до представників товариства.

25 Антоннина : Когда Водолей закончит по улице Горького проводить воду, это длиться около года? Имеет ли он проект, лицензию на земляные роботы? Почему жильцы должны сами везде брать разрешение на выполнение земляных робот. Кто должен контролировать Водолей и куда смотрит поселковый совет?

Відповідь : Є і проект і дозволи у товариства. Якщо б у ТОВ „Водолій-БС” не було ліцензії на проведення земляних робіт, то вони б цього не робили.

26 111 : Ваше бачення ролі фізичної культури і спорту?

Відповідь : Роль фізичної культури і спорту в сьогоденні повинна бути важливою, адже діти народжуються слабенькі. Я завжди підтримую і буду підтримувати спортивні заходи, які проводяться в селищі, в частині надання посильної допомоги в організації і проведенні, фінансуванні.

27 Петрович : Cтолкнулся с такой ситуацией: если в доме или подъезде есть должники по квартплате то пан Сахошко отказывает жильцам в ремонте канализации, подъездов…Не нормальная ситуация как с правовой так и этической точки зрения. Создается такое впечатление , что поселковый совет ему в этом подыгрывает. Есть предложение провести референдум и лишить пана Сахошко выполнения всех комунальных работ в Ямполе. Интересна Ваша точка зрения по этому вопросу.

Відповідь : Чому в усьому звинувачують селищну раду? Попередники писали про змову селищної ради з „Водолієм-БС”, а Ви про якесь „подыгрывание». Навіщо це все.

ТОВ „Водолій-БС” виграло у 2008 році конкурс по наданню послуг з водопостачання, водовідведення, утримання житла, споруд та при будинкової території.

Хочете замінити – знайдіть бажаючих взяти участь у конкурсі (і не одного!). Референдум не допоможе.

А за борги по ЖКГ забирають, навіть, квартири, техніку, меблі. Ви ж дивитесь телевізор і бачите все в новинах. Не тільки у водолієвців такі методи роботи з боржниками

Дійсно, ремонт під’їздів здійснюється лише там, де всі сплатили за послуги. Хоча в один рік все рівно всі під’їзди неможливо відремонтувати, не вистачає спеціалістів.

28 Александр : День добрый уважаемая поселковый глава!
У меня есть 2 вопроса:
1. Кто оплатил поездку (командировку) в г.Харьков, на заседание суда, на такси? Почему в рабочую командировку Вы поехали на такси, при наличии рабочего автотранспорта? В какую сумму обошлась Вам поездка?
2. Получали ли Вы премию к “Дню органов местного самоуправления”? Если да то в каком размере, и на основании каких законодательных актов?
Зараннее спасибо за содержательные и корректные ответы.

Відповідь : 1) Дійсно, у грудні 2010р. мені довелося виїздити в Харків на суд з питання виробництва деревного вугілля. Їздила на таксі, так як службовий автомобіль в той час був на ремонті . Але й без цієї поломки на ньому не доїхати в ожеледицю на таку відстань. Обійшлася поїздка бюджету селищної ради в 1000 грн. І, знаю, що уважно Ви слідкуєте за ходом судових розглядів, то чому ж не спитаєте як я добиралась вдруге в Харків, а потім в Київ та Суми? Треба ж за все спитати?

2)До професійного свята, усі працівники селищної ради отримали премію, згідно Постанови КМУ „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату…”

Як уже зазначила, премія можлива за умови виконання бюджету і економії коштів фонду оплати праці. Все це виконувалось в тому році, тому і одержали премію. Нарахували мені 1120 грн.

29 111 : 88888888888888

30 &&& : Правда ли, что Ваш сын работает в Водолее? Подтвердите или опровергните раз и на всегда этот ямпольский слух!!!

Відповідь : Так, мій син Олександр працює у товаристві „Водолій-БС” оператором на водозаборі. Я не гадала, що така посада і зарплата оператора, як у мого сина, може служити приводом якихось пліток.

31 Сергей Петрович: Наталия Николаевна ! Почему цена на водоснабжение в п.Ямполь составляет 7 грн. за 1 м.куб. , а в г.Шостка стоимость составляет 2,20 грн. за 1 м.куб. ? почему такая разница в тарифах ? Сообщите, на основании чего в п.Ямполь такие тарифы и предоставте весь расчет на воду и водоотведение .

Відповідь : Щодо встановлення високих тарифів для споживачів смт. Ямпіль я уже давала роз’яснення. Чому в Шостці нижчі поясню: там більше споживачів (62000 ), а в Ямполі 1318.

32 вп : Ваше бачення благоустрою території біля так званої бані та спорткомплексу? Станьте сучасним “Неплюєвим”,агромада вас підтримає.Чи ви прийшли напосаду тільки для отримання пенсії та досить високої заробітної плати. а не для того щоб стало кращим та комфортнішим життя громади .

Відповідь : Спорткомплекс є власністю районної ради. Вкладати кошти не за цільовим призначенням, як Ви знаєте, я не маю права. Сучасним „Неплюєвим” я не зможу стати зі своєю „високою зарплатою” („грязними” 3117грн.), але особисто внесу кошти, якщо розпочнуться роботи.

А щоб здійснити благоустрій навколо спорткомплексу (гадаю, мається на увазі літній кінотеатр, площадки для розваг, спортивних ігор) потрібні значні кошти. Навіть, пісок для розміщення пляжної волейбольної площадки не можемо завезти тому, що офіційно не значиться в районі піщаний кар’єр. Але можливі зрушення, якщо взятися спільними зусиллями.

33 Марина : Шановна Наталія Миколаївна! Ви як голова всім говорите, що треба зробити щоб в селищі стало краще та чистіше ( чисто не там де вбирають, а там де не мусорять). Ви для цього не зробили жодного кроку, де селищною радою в селищі були встановлені мусоркі? За селище куди не заїдеш, повсюди сміття звалище.
Для нашого майбутнього дітей, ні чого не робиться.
Дякуючи Таращенкі в нас в селищі є дитячий майданчик, але це не ваша заслуга.
Писка до дитячого садка та шкіл, самого елементарного ви не можете організувати для дітей.

Відповідь : Щодо виникнення стихійних сміттєзвалищ і за межами населених пунктів відповідальність лежить на совісті громадян. Селищна рада усі звалища не може прибирати, треба організуватись всім. Урни для сміття стоять, але ж Ви їх не помічаєте.

Установлення дитячого майданчика я ніколи не вважала своєю заслугою і нікому цього не говорила.

Піску завезти не можемо, бо офіційно не відкритий піщаний кар’єр, а зняття шарів ґрунту без дозволів, карається законом. А я не хочу сплачувати штрафи (величезні!). Читайте закони. Відкриється піщаний кар’єр – зразу завеземо.

34 Олександр Савченко (запитання телефоном): Коли мешканці смт. Ямпіль зможуть наперед дізнаватись про проходження сесії та виконкому Ямпільської селищної ради, а також про їх рішення?

Відповідь : До 25 липня буде встановлена дошка оголошень неподалік селищної ради, на якій буде розміщуватись така інформація.

35 Роман : Шановна Наталія Миколаївна! Кошти за прибирання території селища перераховуються до ТОВ «Водолій-БС», а косить територію селища водій селищної ради. Територія не вбирається в повному обсязі, а кошти перераховуються. Невже в нас в селищі тільки одне підприємство Водолій, якому ви так допомагаєте, чи у вас є свої інтереси?
Тарифи на водопостачання та водовідведення на 2 місці по Україні. Як це все розуміти?

Відповідь : ТОВ „Водолій-БС” селищна рада сплачує кошти за чищення доріг від снігу в зимовий період (і не тільки їм, а й Отрошку М.М. і райавтодору), за роботу двірників, які прибирають у парках. Косіння трави не входить в тарифи, тому, перебуваючи у відпустці, косить наш водій. Перед цим ми залучали до косіння людей, але у нас перевелися чоловіки, не хочуть косити за гроші. Не розумію на які інтереси Ви потякаєте? Це все вигадки. Я не в тому віці, щоб мені приписувати непристойності. За тарифи розмову вже вела. Чекаємо відповіді з Сум.

36 Людмипа : Когда прекратиться вывоз мусора за улицу Полескую, отведите место для мусора иначе нас скоро забросают мусором. Но ведь это не одна такая мусора свалка в поселке. Куда смотрят власти ведь тамже находятся водяные скважины, с которых питается водой весь поселок. До каких пор будет это все длиться?

Відповідь : Місце для вивезення сміттєзвалища відведене за межами смт Ямпіль. Зараз ведеться робота щодо завершення робіт по рекультивації і відведення ділянки. А люди возять сміття у всі кінці. Це наш менталітет і порядність.

37 Владимир : Наталия Николаевна, если вам не безразличны ваши избиратели вы должны приложить все усилия для того чтоб, выгнать с территории Ямполя Сахошку и создать своё коммунальное предприятия. Потому что жители Ямполя уже устали от этого беспредельщика, так как и когда-то, устали жители Шостки, как они рады что его там уже нет. Как вы смотрите на это, или вы за одно с ним?
Почему вы не предпринимаете ни каких действий по поводу Водолея. Вы что за одно с ним или на вас производят давления люди свыше и дают указание?

Відповідь : Шановні! Знайдіть мені бажаючих взятись за роботу по наданню послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тоді і можна говорити. Як і в чому можна бути за одно? Ніхто не дає мені вказівок, я працюю в межах своєї компетенції.

Дякую Вам за запитання. Хотілося б щоб надавали й конкретні заходи вирішення проблем, адже це наші спільні проблеми.

А ще можна заходити в селищну раду й вирішувати на місцях.

error: Content is protected !!