В Ямполі підбили підсумки фестивалю «Вишивані мелодії Полісся»

Цього року конкурс проходив дистанційно. Тож, журі оцінювала роботи, що були подані на конкурс онлайн.

Як інформує Ямпільський районний центр культури та дозвілля, в конкурсі взяли участь 22 установи та вісім майстринь з різних куточків Ямпільського району.

У номінації «Краща презентація виставкової роботи» перемогли Марчихинобудський СБК, Грем’яцький сільський клуб та Княжицька сільська філія Ямпільської ЦБС.

У номінації «Масштабність експонатів виставки» перемогу святкували Усоцький СБК та Шаповалова В.І. з Дружбівської ОТГ, а у номінації «Оригінальність виставкової експозиції» – Свеська та Білицька територіальні громади.  

У номінації «Сучасна вишивка» переможцями були визначені  Микитівська територіальна громада та Орлівська сільська філія Ямпільської ЦБС, у номінації «Автентична вишивка» – Паліївська та Степненська сільські філії Ямпільської ЦБС.

У номінації «Дитяча вишивка» перемогла студія «Чарівниця» Ямпільського РЦДЮТ, у номінації «Вишивка в бібліотечному просторі» – Ямпільська центральна дитяча бібліотека, Грем’яцька, Імшанська та Шатрищенська філії Ямпільської ЦБС.

У головній номінації «Майстриня – вишивальниця» перше місце здобула Товстуха Валентина Олексіївна з с. Орлівка. Сокоренко Антоніна Петрівна (Степне), Пушкар Віра Іванівна (Паліївка), були другими, а Лук’янова Валентина Петрівна (Прудище), Беспала Надія Михайлівна (Ямпіль) та Власюк Олександра Григорівна (Усок) зайняли третє місце.