Зі збирачів грибів та ягід планують збирати податки

Влітку починається сезон масового збору в лісах ягід, грибів, лікарських рослин.

Головне управління державної податкової служби в Сумській області нагадує жителям Сумщини про необхідність рентної плати за заготівлю дикорослих продукції. Збір чорниці, грибів і лікарських рослин повинен поповнити бюджети громад.

Також податкова служба звертає увагу, що в поточному році ставки рентної плати за користування дарами лісу, заготівлю другорядних лісових матеріалів та використання корисних властивостей лісів збільшені на 4%.

18 thoughts on “Зі збирачів грибів та ягід планують збирати податки

    1. Ця Зевлада зовсім втратила розум,а “слуги народу” ,стали”ворогами народу”.Що ми породили,то і маємо.Вітаю всіх любителів зелених слуг.

  1. так а как же конституция?? Что леса, поля, ричкы й озера належать народу Украины? понятно, что это не значит, что каждый теперь может идти и рубить лес. Но брат налог на ягоды?ЧЕ??

  2. Это уже полный птпец! Обратно МВФ рекомендует. Хватит уже издеваться Слугам народу

  3. Не паникуйте !!за руку лавить никто ни кого не будет , а того кого вы критикуете в виде слуг и зеленского , так при нем в первые за все время дорогу на Шостку сделают новую, чего не удосужился сделать ни один президент

    1. Игор,До дороги,якої ще не побудували,зелені слуги преЗедента,ніякого відношення не мають.1квітня 2014 року була ухвалена Концепція реформування місцевого самоврядування і територіальної організаціі влади в України.У нас вже 6 років ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ.,тоді Зешоумен ще на роялі цікавим органом вальс грав

  4. Мені здається чи це перебір вже? Та і це дійсно правда? Цю новину я побачив тільки тут

  5. В Украине ещё не одной дороги не построили,все дороги только ремонтируют,ямочые капитальние,и тд.да еще может какай небудь рабочий с чайника смолой вокруг ямы полить.А стоить дорогу это когда ,геодезисты,план,тяжелая техника,планировка грунта .

Comments are closed.