На Ямпільщині відбувся фестиваль акторської майстерності

З 22 червня по 26 червня на Ямпільщині відбувся відкритий районний дистанційний фестиваль-конкурс аматорської майстерності «Дивосвіт», в якому взяли участь 54 учасника

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської райдержадміністрації

За результатами проведеного районного конкурсу було визначено наступних переможців:

Номінація «Актор-аматор»:

вікова категорія від 6 до 17 років включно (шкільний вік)

І місце

Романченко Оксана Воздвиженський СБК, керівник Амельченко Лариса;

Ткаченко Олександра Дружбівський МПК, Дружбівської ОТГ, керівник Ткаченко Ірина;

ІІ місце

Анастасія Гарбуз КЗ «Ямпільська районна дитяча музична школа», керівник Соларьова Єлізавета;

Клименко Яна Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Іллютченко Лариса;

Істоміна Ангеліна Дружбівський МПК, Дружбівської ОТГ, керівник Ткаченко Ірина;

ІІІ місце

Кузьменко Владислав Ямпільський РЦКД, керівник Давиденко Роман;

Коник Кирило КЗ «Ямпільська районна дитяча музична школа», керівник Соларьова Єлізавета.

Номінація «Актор-аматор»:

вікова категорія від 17 років

І місце

Слободенок Валерія Путивльський РБК, керівник Сичевська Тетяна;

ІІ місце

Петракова Елізавета Ямпільський РЦКД, керівник Кузьменко Олександр;

ІІІ місце

Рожченко Зінаїда Ямпільський РЦКД, керівник Кузьменко Олександр;

Павшок Іван Шатрищенський СБК, керівник Гнеушева Наталія.

Номінація «Аматорський театральний колектив»

вікова категорія від 6 до 17 років включно (шкільний вік)

І місце

Колектив учнів театрального класу школи КЗ «Ямпільська районна дитяча музична школа» (старша група), керівник Соларьова Є.;

ІІ місце

Колектив учнів театрального класу школи КЗ «Ямпільська районна дитяча музична школа» (молодша група), керівник Соларьова Є.;

ІІІ місце

Театр «Вектор» Дружбівський МПК, Дружбівської ОТГ, керівник Ткаченко Ірина.

Номінація «Аматорський театральний колектив»

вікова категорія від 17 років і старше

І місце

Театральний колектив «Два веселі куми» Конотопського МБК «Зоряний»;

Драматичний колектив КЗ Некрасівського СБК Глухівського району, керівник Віктор Гаркавий;

ІІ місце

Театральний колектив «Асорті» КЗ Охтирського міського центру культури і дозвілля, керівник Світлана Корнієнко;

ІІІ місце

Учасники любительського об’єднання «Для тих кому за…» Усоцького СБК, керівник Наталія Лебедевич;

Театральний колектив «Ілюзія» Журавської філії Дружбівського МПК, Дружбівської ОДГ, керівник Віра Шаповалова.

Окремі відзнаки учасників конкурсів за популяризацію авторських творів

«Наймолодший учасник конкурсу»

Лебедевич Анна Усоцький СБК;

Суржик Карина Прудищенський ОДР;

Чумак Ліза Прудищенський ОДР

«Кращий аматорський твір»

Демешко Надія Прудищенський ОДР;

Тетяна Бобрович Імшанський СК;

Євген Ковальов Степненський СБК.

Відзнака «Оригінальна інтерпритація твору»

Оригінальний жанр. Ляльковий театр. Казка «Ріпка», Усоцький СБК.

Висловлені подяки за участь (поза конкурсом):

Зразковому аматорському театру КЗ Буринської районної ради Буринський СБК;

Народному драматичному колективу «Український водевіль» Чернеччинського СБК Чернеччинської сільської ради.