ФК «Дружба» поступився білопільчанам

У першій лізі Чемпіонату Сумської області з футболу білопільський “Аграрник-Авангард” з рахунком 2:0 переміг футбольний клуб “Дружба”.

Соснівська «Дружба» поступилась глухівському «Спартаку» з рахунком 3:4, «Лідер» та “Колос” розписали мирову – 2:2, а «Десна» з Очкине мінімально (0:1) програла конотопському «Шахтарю-ДЮСШ ім.Маміашвілі».

Глухівський «Спартак» очолює турнірну таблицю маючи в активі сім очок, на одне відстають «Дружба» з Соснівки та білопільський «Аграрник-Авангард». Гравець глухівського «Спартака» Євген Москальов з чотирма голами очолює список бомбардирів ліги, другим у списку йде дружбівчанин Ігор Терехов з 3 голами.

4 thoughts on “ФК «Дружба» поступився білопільчанам

  1. Спасибо за табличку! Особенно бомбардиров, полноценная новость) а названия советские конечно. нет бы назваться командам Мегатрон или прострел, на крайняк пенальтистами, а то одни колосы, спартаки да авангарды)

    1. сначала пусть свои стадионы построят а не на советских играют

      1. так они и строили) ну их дяди например или отцы)

    2. Да названия нормальные у всех команд. Традиционные, а традиции надо помнить и чтить. Ты предлагаешь дать еще командам такие названия, как Майдан , Небесна сотня или Порохобот?

Comments are closed.