В одному з гуртожитків в смт. Свеса побили чоловіка. Правоохоронці одразу виїхали за викликом. Потерпілому 54 роки. Він громадянин іншої країни. На Сумщину приїхав у справах. Спілкуючись із міліціонерами пояснив, що став жертвою грабіжників, які не тільки побили його, а й відібрали гроші.
Все почалось із знайомства з красивими дівчатами, які запросили чоловіка до себе в гості. «Ми познайомились в черзі у магазині, – розповідав пізніше потерпілий у райвідділі міліції. – Я купив все, що вони просили: пиво, горілку, цигарки та солодощі. Потім поїхали до них в гуртожиток, де влаштували застілля».
Можливо, нове знайомство і залишилось би приємною згадкою для іноземного гостя, якби до компанії не приєдналися ще двоє чоловіків.
Потерпілий продовжив, що спиртне лилось рікою, проте він не п’янів. А в плани «господарів» це явно не входило. Не сила чекати, чоловіки запросили гостя в коридор, де його побили та відібрали 800 доларів США. Після чого один із підозрюваних в грабежі вирішив нікуди не тікати. А навпаки – продовжив відпочинок в гуртожитку зі своїми подругами. Всі звинувачення у свою адресу категорично заперечував. Поспілкуватись з його приятелем працівникам правоохоронних органів також не вдалося – місце знаходження його і досі не відомо.
Сьогодні міліція з’ясовує всі обставини пригоди, опитує свідків. Очевидці ж підтверджують слова потерпілого. На їх думку причиною злочину стали гроші. Міліція вживає заходів щодо затримання спільника підозрюваного в грабежі, який, до речі, вже мав досвід у таких справах, і вкотре попереджає громадян бути уважними у виборі нових знайомих.
Доказів для порушення кримінальної справи за фактом «Грабіж» вдосталь. А це ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України, яка пророкує товаришам-грабіжникам шість років за гратами.

error: Content is protected !!