В Імшані чоловік, що зайшов до магазину без маски, намагався відкупитись від поліцейських

Увагу поліцейських привернув один з відвідувачів магазину, який перебував у приміщені без засобів індивідуального захисту.

«Правоохоронці пояснили 28-річному чоловіку, що його дії є незаконними, і у публічному місці він повинен використовувати засоби індивідуального захисту – маску. Поліцейські попередили, що за її відсутність чоловіка буде притягнуто до адміністративної відповідальності. На що громадянин запропонував «залагодити питання» за тисячу гривень. Працівники поліції від пропозиції відмовилися, але порушник стояв на своєму» – коментує начальник Ямпільського відділення поліції Віталій Єрохов.

Тепер порушник понесе не тільки адміністративну відповідальність згідно зі ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей», а і кримінальне покарання відповідно до ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.

16 thoughts on “В Імшані чоловік, що зайшов до магазину без маски, намагався відкупитись від поліцейських

  1. Лучше бы пьяных ловили вечером по Ямполю, которые за рулём в алкогольном состоянии. Где много детей, а они гоняют, как сумасшедшие. Несовершеннолетних на мопедах, а наша полиция проезжает мимо((( Это вообще как???

   1. Да, это нормально.
    Пока кого-то не собьют, я вообще удивляюсь тому что самы же сотрудники нашей полиции ездят в состояние алкогольного опьянения. Куда смотрит руководство???

   2. ага, в стиле если крыша течет, зачем ремонтировать лифт? Может нынешние штрафы пожалуй совсем зверские за маски, но маски как раз пример того, насколько народ следует закону. Неужели так сложно ее одеть? Это же елементарно, раз-два. Нет же надо упираться, спорить, откупаться. Вот так и живем, что даже Зевлада ничо с нами сделать не может толкового)

 1. Хватить знущатися з людей. Авакова у відставку

 2. це про абаківців – коменти малоросів нам не цікаві…

 3. і ще-бачу немісцеві та незнайомі обличчя = парашутістів = абаківців з начальства-.якого прутня ви нам тут нездари здалися…

   1. Полнолуние, новолуние, магнитные бури, ретроградный Меркурий, марс в скорпионе – ему любой повод сойдёт))

 4. Ей, патрульные .. не делайте показуху. Вы за взятками даже готовы домой ездить…
  И скажите пожалуйста, когда сотрудники полиции будут штрафовать пьяную молодёж, за распитие спиртного???

  1. Мне это тоже интересно!Никогда наверное(((

 5. будуйте свою лугандонію в гондурасах… пшли нх….

Comments are closed.