🎥 З’явилось відео візиту в Ямпіль голови Сумської обласної державної адміністрації

Відеозапис зустрічі з активом району на своїй сторінці в Фейсбук опублікував сам Роман Грищенко.

Окрім того, голова облдержадміністрації підвів короткі підсумки робочого візиту.

«Сьогодні представив нового голову Ямпільської райдержадміністрації. Досвід роботи Сергія Дворника на посадах в органах влади неодмінно знадобиться йому у керівництві Ямпільською РДА. Бажаю успіхів у роботі та підтримки громадськості.

Також під час зустрічі з активом району обговорили питання, що потребують першочергового вирішення. Як я і обіцяв раніше, дорога з Шостки до Ямполя буде зроблена в цьому році. Також виконаємо ямковий ремонт дороги від Ямполя до Середино-Буди. Щодо реконструкції очисних споруд в смт. Ямпіль (мається на увазі ремонт шлюзу на річці Івотка, – ред.): кошти на ПКД вже виділені.

І щодо станції «Івотка», про відновлення роботи якої під час мого минулого візиту попрохали місцеві. Ми звернулися до «Укрзалізниці», це питання зараз перебуває на розгляді, щоб залишити там станцію і зробити зупинку двох потягів. Зараз питання у процесі вирішення».

1 thought on “🎥 З’явилось відео візиту в Ямпіль голови Сумської обласної державної адміністрації

  1. Аж не верится, но строительство дороги на Шостку обнадеживает. Если и очистные зацепят и прочие обещания сделают, то это памятник при жизни в районе можно сразу ставить. Но посмотрим, время лучший судья

Comments are closed.