Погрози та тиск на членів дільничної виборчої комісії з боку представника ВО «Батьківщина» Олександра Тахтая привернули увагу столичних журналістів. Поспілкуватись з БЮТівцем приїхала знімальна група телеканалу «ЕРА», що викликало у опозиціонера неадекватну реакцію (відео).

8 thoughts on “Тахтай тероризує ДВК (відео ТРК ЕРА)

  1. Тахтай как крыса, везде сует нос. Пока его никто не видит, он снимает ненужные ему моменты на телефон, а в открытую что-то сказать именно по делу ему не дано!!!! Да все руководство партии Батькивщина молодцы!!!! Отличились!!!!! Так же как и Косенко, так же как и Страшок………….. Крысы!!!!!!!

  2. Спасибо партии регионов за компроматы на главных соперников в предвыборной гонке!!! ТОлько вы с треском провалили выборы и это “есть очень хорошо”!!!!!!!!!!!!

  3. Нажаль, Батьківщина вже не головний суперник партії влади. БЮТ з великим відривом програв, як Партії регіонів так і КПУ, ставши третім нашому районі. Я прихильник Батьківщини, але голосувати за неї не збираюсь, поки її очолюють такі кадри як Страшок, Тахтай та Косенко. Ці люди не схожі на адекватних та розумних особистостей, тож, я сподіваюсь обласне керівництво нашої партії оцінить їх роботу.

    1. У районі програли вибори, але загалом по області Батьківщина перемогла! Маємо надію, що пан Медуниця, який переміг в Сумах, розгляне всіх своїх однопартійців по районах та прийме адекватне рішення!

      1. Сподіваюсь разом з Вами, але Олег Медуниця не є членом Батьківщини, він безпартійний, а партію використав для проходження в парламент. Більшість його соратників негативно ставляться до партії і її представників в області. Тож, навряд чи Медуниці дадуть можливість перевіряти районну партійну структуру. Якщо, дати йому таке право, то Тахтай, Косенко, Страшок вже летіли б звідси.

  4. В независимости от результатов выборов представителей БЮТ в районе надо менять.У нас как на подбор все они не адекватные люди.Если были бы другие руководители результат опозиции был бы значительно лучше.Тахтай, Косенко да и Страшок как будто засЛанцы портии регионов, только вредят БЮТу.

  5. Когда же перестанем бояться себя идентифицыровать.Пора набираться смелости говорить,что думаеш о человеке,как говориться в глаза,а то получаеться, извините за грубость, гав и кануру чтобы не увидели кто это г….

Comments are closed.