В Степному безвісти зникли двоє чоловіків

Працівниками Ямпільського відділення поліції розшукуються 38-річний Ольховик Роман Петрович та 54-річний Горленко Валерій Миколайович, мешканці села Степне Ямпільського району.

До поліції звернулась голова Степненської сільської ради, яка повідомила, що з 3 липня не з’являються за місцем мешкання двоє місцевих чоловіків. Востаннє їх бачили разом близько 20 години 3 липня біля пасовища, що знаходиться на виїзді з села Степне.

Прикмети Ольховика Романа Петровича: на зріст близько 185 сантиметрів, худорлявої статури, волосся коротке, чорне. Був одягнений у чорний одяг та взутий у чорні тапки.Особливі прикмети: на лівій ягодиці має шрам від хірургічної операції.

Прикмети Горленко Валерія Миколайовича: на зріст близько 175 сантиметрів, худорлявої статури, волосся коротке, має залисини.Був одягнений у сіру футболку та взутий у чорні тапки.

Працівники поліції звертаються до всіх небайдужих громадян з проханням: якщо вам відома будь-яка інформація про зниклих чоловіків, що може допомогти їх розшукати, повідомте про це до Ямпільського відділення поліції за адресою: смт Ямпіль, вул. Спасо-Преображенська, 15, або за телефонами (05456) 2-12-56, (096) 747-46-71, (095) 744-09-94, або на спецлінію «102».

22 thoughts on “В Степному безвісти зникли двоє чоловіків

 1. О, хоть теперь чем-то наша полиция будет занята. Помимо того что бы бухать в рабочее время.

  1. Ямполю.Який сарказм!За життя людей подумали?За рідних подумали?Убережи їх Господи!Я не захищаю нашу “доблесну міліцію”,але в цей тяжкий для всіх час,позвоніть до поліції і запропонуйте свою допомогу для пошуку людей,а не сніятися з біди!

   1. Подождем когда полицаи ваших стариков начнут за неуплату коммуналки с квартир выкидывать – тогда им и звоните. Да они и за людей уже “подумали” – через неделю искать стали.

    1. Звідки інформація, що поліція почала шукати через тиждень? У мене інша інформація. І краще б допомогу свою запропонували в пошуках, а не “злорадствувати”.

 2. Пропали 3 июля, а в розыск обьявили 11-го. Браво, так держать. Полиция, видимо, очень занята.

  1. А, ну понятно. Судя по следующей новости, охотится за людьми со страшным и ужасным маком.

  2. это как вы поняли, что 11 го объявили в розыск?))) Теория о том, что статья могла появиться позже объявления в розыск слишком фантастична для вас?))

   1. А как в розыск объявляют, по-вашему? Дают ориентировку везде, в том числе в СМИ. Или вы, может, где-то объявление видели раньше? Я – нет.

    1. Стаття про зникнення людей,про людську трагедію,а не про вчинки поліціі.Жодного слова у коментарях про моральну підтримку родинам,побажання швидкого повернення додому живими і здоровими.Ця стаття стала лакмусовим папером для суспільства,яка чудово показала зникнення у людей чутливості до чужого горя.

     1. Возьми да и вырази что считаешь нужным, что ты семенишь за всеми со своими потугами на морализаторство?

      1. Ти можеш підписатися і “ґлавврачом”і його замом,але твою “моя хата з краю,”ще,нажаль,ніхто не відменяв.

       1. Санті ти про якого Папу Римського?З теперешним Франциском їх 226.

        1. А это уж какой вам больше нравится. Пусть будет Франциск.

     2. еще один прозревший. очнись и оглянись вокруг – сплошной геноцид кругом

     3. Ну а я хочу написать о недопустимости таких действий полиции. По-моему, вполне уместно под этой новостью поднять эту тему. Родственников пропавших я не знаю, и вряд ли они меня прочитают, а полиции неплохо бы почитывать местные СМИ.

 3. І то вірно,що геноцид над нами,ми сами дозволили!!!

 4. Не захищаю абаківців але стукарикочинарики-потомки вертухаів тут за геноцид згадали недоречно. Щодо випадку цих посполитих ваші висери не в тему. Також особисті прикмети молодшого – зокрема зріст вказані не вірно …

 5. Лошарик-я не кацаповатнік і не фан Висоцького . Але творчість його добре знаю- можемо навіть провести з цього приводу вікторину.

Comments are closed.