На Сумщині зросте плата за доставку газу

Тарифи за транспортування (доставку) газу у липні для мешканців Сумської області зростуть. Про це сказала фінансовий директор АТ «Сумигаз» Світлана Рибальченко, передає suspilne.media.

Вартість транспортування 1 кубометра газу до оселі зросте на 12 копійок. До липня вартість скадала 91 коп. за кубометр. Тепер стане — 1 грн. 3 коп. за кубометр газу.

На підприємстві вважають, що такого підвищення — не достатньо. «Було прийнято рішення вводити економічно обґрунтований тариф на розподіл природного газу у 2 етапи. З 1 липня 2020 року тариф був затверджений 1,13 коп. з ПДВ. Але в червні регулятор переглянув і затвердив тариф у розмірі 1,03 грн з ПДВ. Це дорога внікуди. Ми будемо продовжувати боротьбу з регулятором щодо приведення тарифу до рівня беззбиткового», — розповіла Рибальченко.

6 thoughts on “На Сумщині зросте плата за доставку газу

  1. А кто мне будет доплачивать за то что газ идет по трубе за которую я платил деньги,проходит через мой счётчик ,через мой дом.

  2. Пока люди не будут требовать плату за то, что газовые трубы проходят по своей земле не будет паритета!!! С таким же успехом электрики и водяники тоже могут требовать оплату, ведь трансформаторы гудят, а насосы качают!!!!

  3. А коли людям повернуть незаконно нарахований коєфіцієнт 1,04 за стандарти ???Давно вже суд присудив Сумському “Нафтагазу” повернути людям кошти. А то як собі ,так швидко перераховують, а як людям, то роками.

Comments are closed.