На Ямпільщині 723 непрацездатних громадян та осіб з інвалідністю, які потребували різних видів соціальної допомоги

«Ми повинні надавати допомогу людям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, особливо одиноким, старим людям в межах тих повноважень, якими наділені органи влади», – зазначив голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Сергій ДВОРНИК

 «У І півріччі 2020 року виявлено 723 непрацездатних громадян та осіб з інвалідністю, які потребували різних видів соціальної допомоги. Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надано безкоштовну допомогу на суму 10,8 тис. гривень. Також протягом звітного періоду 144 особам надано платні послуги на суму 5516 тис. гривень.», – говорила директор Ямпільського районного територіального центру надання соціальних послуг Алла ФІРСИК.

Алла Олександрівна також зазначила, що станом на 01.07.2020 соціально-педагогічною послугою «Університет третього віку» користуються 195 громадян району.

Голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Сергій Дворник підтримав позицію директора Ямпільського районного територіального центру надання соціальних послуг Алли Фірсик у даному напрямку роботи, а також наголосив на необхідності тримати дане питання на контролі та координації роботи з порушених питань разом з селищними та сільськими радами.