В поточному турі Чемпіонату області з футболу ФК «Дружба» приймав на своєму полі команду «Шахтар-ДЮСШ ім. Маміашвілі»

Матч завершився з рахунком 3:1 на користь команди з Ямпільського району. У складі дружбівчан двічі відзначився Тєрєхов Ігор, який забивав на 21 та 69 хвилині. Окрім того, на 35 хвилині свій гол забив Кролевецький Роман.

Конотопчани відповіли лише точним пострілом  Проскурова Дениса  на 59 хвилині.

Після перемоги ФК «Дружба» піднявся на третю сходинку турнірної таблиці, а гравець команди Ігор Терехов залишився в лідерах бомбардирської гонки турніру.

3 thoughts on “ФК «Дружба» переграв конотопський «Шахтар» і повернувся на третю сходинку турнірної таблиці

1. Хорошо идут ребята) Интересно, сколько там местных, а сколько приглашенных в команде.