Сьогодні на Ямпільщині стартував другий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Розпочався він з проведення олімпіади з української мови та літератури. До школи №1 райцентру з’їхалося понад 60 представників загальноосвітніх навчальних закладів та Свеського професійного аграрного ліцею. На відкритті заходу перед учасниками виступила завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Ямпільської РДА Н.Власова, а потім вже розпочалася робота з предмету.

За підсумками районних олімпіад,які будуть проходити протягом листопада – грудня, визначаться переможці і сформується команда Ямпільського району для участі в обласному етапі олімпіад.

Перебуваючи на відкритті другого (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад ми задали декілька питань її учасникам:

Чому ти вирішили взяти участь в олімпіаді з української мови і літератури?

Овчаренко Ганна,учениця 11 класу Ямпільської ЗОШIIII ст.№1

 – Я вірішила піти саме на олімпіаду з української мови та літератури тому, що для мене ці предмети найулюбленіші. Адже наша мова – найкрасивіша і наймелодійніша у світі. У майбутноьму мені б хотілося стати вчителем з цих предметів, щоб маленькі діти, яких я навчатиму, також мали змогу насолоджуватися нашим головним багатством – мовою.

Що для тебе значить участь у олімпіаді?

Губар Олександр, учень 11 класу Ямпільської ЗОШ IIIIст.№2

           Олімпіада – це можливість перевірити свої знання, своєрідна підготовка до ЗНО. Цікаво дізнатися, який у мене рівень знань порівняно з однолітками, а також підтримати престиж своєї школи у районі, а якщо пройду далі, то і на рівні області. Взагалі, олімпіада – це чудова можливість перевірити себе та отримати важливу нагороду – визнання.

Як ти оцінюєш своїх суперників та як готувалася до олімпіади?

Шпак Наталія, учениця Свеської спеціалізованної школи IIIIст.№1

          Мої суперники – це вже кращі з кращих учнів. Тому, безперечно, вони є найрозумніші та найсильніші і перемогти їх буде дуже важко, але можливо, бо я дуже старанно готувалася до цієї олімпіади. Готувалася і з вчителем, і самостійно, вивчаючи різні розділи мовознавчої науки, читаючи художню літературу.

 

 

error: Content is protected !!