🔴 📸 В Дорошівці триває ремонт дороги

Дорожні служби укладають суцільний шар асфальтного покриття на ділянці дороги Береза-Ямпіль-С.Буда в районі села Дорошівка

Як передає кореспондент Ямпіль.INFO, по селу Дорошівка вже уклади дві ділянки суцільного покриття довжиною близько 100 метрів кожна, а за селом відремонтовані ділянки значно більшої протяжності. Разом з тим, помітно, що асфальт поклали вужче, ніж дорога була раніше.

Раніше повідомлялось, що доручення відремонтувати дорогу між С. Будою, Ямполем та Глуховом дав голова Сумської обласної державної адміністрації Роман Грищенко. 2 липня він, перебуваючи в Середино-Буді, наполіг  на необхідності негайного ремонту автошляху в населених пунктах Дорошівка та Імшана Ямпільського району. Роботи мали бути завершені протягом місяця.

7 thoughts on “🔴 📸 В Дорошівці триває ремонт дороги

  1. Со Свессы до Ямполя дорога лучше, чем по самому Ямполю и в сторону Шостки, хоть это и райцентр.
    Хватит жаловаться!

    1. Тоесть Вас полностью устраивает дорога в центре Ямполя и ничего не надо делать и жаловаться? Ну это по типу, если Вашу квартиру заливает сверху, Вы звоните соседям и стучите в двери, а они в ответ – у тебя в ванной хуже чем у нас, хватит жаловаться, будем и дальше заливать водой сколько захочем.

    2. Какого милого мне не жаловаться, если я плачУ налоги регулярно и систематически, я имею право ездить по отличным, а не хрен знает каким, дорогам. Уяснил? Aleksandr?

    3. Вы наверное до Свесы не ездили очень давно рас осмелились это затронуть

  2. Хотел бы увидеть ответ на вопрос – когда доделают ремонт до С. – Буды, к сентябрю успеют или нет???!

Comments are closed.