За І півріччя на Ямпільщині працевлаштували 148 осіб

Під час апаратної наради при голові Ямпільської райдержадміністрації Сумської області розглянуто стан та перспективи виконання повноважень у галузі зайнятості населення, праці та заробітної плати

«На даний час на обліку перебуває 509 осіб, з них отримує допомогу по безробіттю 405 осіб.  За звітний період працевлаштовано за направленням служби зайнятості 148 осіб.  Також працевлаштовано за 6 місяців 2020 року 26 осіб молоді до 35 років та 51 особа, яка відноситься до соціальної незахищеної категорії», – проінформувала директор Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Марина МАРТИНЕНКО.

Доповідачем також було зазначено, що на сьогодні в Ямпільській районній філії Сумського обласного центру зайнятості зареєстровано 25 вакансій, з них 4 вакансії – службовці, 21 – робітничі професії.

Голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Сергій ДВОРНИК у ході обговорення зупинився на наявності заборгованості по виплатам допомоги з безробіття та основних програмах, через які відбувається фінансування даної установи.