🔴 Цього року на Ямпільщині відремонтують два мости

Напередодні Управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації опублікувало «План ремонту штучних споруд на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення на 2020 рік»

Серед 17 об’єктів, які планують відремонтувати цього року, 2 мости на території Ямпільського району.

Планується аварійний ремонт мостового переходу через струмок в с.Княжичі на а/д О191801 Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичі км 29+100, де за 2 мільйони гривень Глухівський ДЕД проведе укріплення опор, заміну плит перекриття та влаштування підходів до мосту.

Окрім того, запланований аварійний ремонт мостового переходу через струмок в с. Орлівка на а/д О191803 Орлівка – Зорине – Червоне – Студенок км 1+819, де за 1 мільйон 600 тисяч гривень Глухівський ДЕД проведе відновлення монолітної плити та гідроізоляції, відновлення покриття, влаштування тротуарів та влаштування підходів до мосту.

3 thoughts on “🔴 Цього року на Ямпільщині відремонтують два мости

  1. А мост через Ивотку не надо ремонтировать? Там уже в перилах дыра больше метра, на пешеходной стороне дырки, кусок плиты. В общем, ждут пока кто- то покалечится.

  2. Я имею ввиду автомобильный мост через речку Ивотку. Дорогу там хорошую сделали, а сам мост подгулявший, некрашенный.

    1. Мост красили в июле 19-го из банок но поржаветь он успел изрядно.Боковым откосам крышка как и монолитной плите!И там посередине,на стыке балок,что-то тоже происходит

Comments are closed.