🔴 Ремонт дамби на Івотці увійде до загальнодержавної програми, – радник голови облдержадміністрації

Ремонт шлюзу №6 на річці Івотка увійшов до загальнодержавної програми «Захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь», яка зараз перебуває на затвердженні у Міністерстві.

Про це під час свого виступу на колегії облдержадміністрації повідомив радник голови Сумської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Костянтин Товстуха   

-Є домовленість, що за цією програмою на ремонт ямпільського шлюзу буде виділено 50 тисяч гривень з державного бюджету, 36 тисяч гривень заплановано з бюджету Ямпільського району, решту коштів, що необхідні для ремонту, буде виділено з обласного бюджету,  – зазначив Костянтин Олександрович.

Окрім того, депутат детально зупинився на питанні ремонту доріг, які проходять на території Ямпільського району.  

– Зі слів голови Сумської обласної державної адміністрації Романа Грищенка, ті дороги Ямпільського району, на яких заплановані ремонтні роботи, максимально будуть зроблені в цьому році, – зазначив Костянтин Олександрович. –Сто відсотків, що буде завершено ремонт дороги Шостка-Ямпіль, 15,2 мільйона гривень вже виділено на ремонт дороги Ямпіль-Свеса (буде відремонтовано ділянку від повороту до «колгоспної контори» в Орлівці і до повороту на Свесу), 2 мільйона гривень виділено на ремонт комунальної дороги на вулиці Михайлівська в Дружбі, в Свесі вже відремонтовано дорогу між будинками 1 і 3 по вулиці Коцюбинського, планується ремонт комунальної дороги від автобусної зупинки і до колишнього магазину «Культмаг».  

– По проблемі, яку піднімала райдержадміністрація, депутат районної ради О. Соломко та селищний голова Н. Цибулько, щодо ремонту ділянки дороги біля школи №2, то вона вже перейшла на баланс ДП «Дороги Сумщини». Керівник підприємства вже отримав прохання від губернатора і я отримав від нього словесне підтвердження, що ремонт цієї ділянки відбудеться в серпні – на початку вересня.

– Є у нас і хороша задумка щодо ремонту 1,6 км дороги по селу Орлівка. Звичайно, якщо вдасться знайти фінансування. Окрім того, у додатковий план ми включили напрямок на Степне, на Воздвиженськ, розглядається питання додаткового фінансування на дорогу Марчихина Буда – Княжичі – Микитівка, щоб в перспективі зав’язати цей напрямок, – зазначив Костянтин Товстуха.

Фото з архіву Ямпіль.INFO

2 thoughts on “🔴 Ремонт дамби на Івотці увійде до загальнодержавної програми, – радник голови облдержадміністрації

  1. Нестача води вже критична. Припинить клеіти дурня і щось робить вже.

    1. Клеить дурня это работа такая у депутата. Только на карман Когда уже наконец дорогу сделают в Дружбе это же полный треш днище машины скоро отпадёт ногами по ямам будут идти люди, сидя в машине. Ты ж с этих краёв орловской, кому ты мстить, людям, за то что голосовать не хотят?

Comments are closed.