У зв’язку з тим, що працівники екстреної медичної допомоги Середино-Будського району знаходяться на самоізоляції, невідкладну допомогу на території міста Середина-Буда та району відстанню до 15 км забезпечуватиме невідкладна медична допомога «КНП Середино-Будська ЦРЛ». Решту території району обслуговуватимуть бригади «екстреної» Ямпільського та Шосткинського районів.

Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головуванням голови Середино-Будської райдержадміністрації Віктора Губенка.

Головний лікар «КНП Середино-Будська центральна районна лікарня» Вікторія Муляр проінформувала членів комісії, що на сьогодні за інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України на території району зафіксовано 13 випадків захворювання на COVID-19. Наразі 51 аналіз відібрано та знаходиться на обстеженні. Результати будуть відомі завтра.

Всі карантинні заходи прийняті на попередніх засіданнях комісій тривають. Що стосується громадського транспорту, то питання щодо відновлення  перевезення пасажирів на період карантину на території Середино-Будського району буде прийнято на наступному засіданні комісії у понеділок 3 серпня і залежатиме від результатів тестів на коронавірусну інфекцію.