Сьогодні обласна рада усіма силами намагається працевлаштувати свого депутата, голову групи «За життя»

У Сумській обласній раді більше року вакантна посада першого заступника голови. Сьогодні, 31 липня, депутати поставили на голосування, але не проголосували за призначення на цю посаду Олександра Стрельченка. Нині він є співголовою депутатської групи «За життя» разом із Олегом Бояринцевим, а обраний до облради був за списком Опозиційного блоку.

Про це інформує http://sumy.today/

Перед голосуванням Олександр Стрельченко оголосив про наявність у нього конфлікту інтересів.

Під час таємного голосування за призначення Стрельченка першим заступником голови облради проголосували 25 депутатів з 50 присутніх, проти – 10, утримались – 4, 1 бюлетень визнаний недійсним. 

Зазнавши невдачі народні обранці не опустили руки і спробували працевлаштувати колишнього регіонала на посаду директора Комунального закладу Сумської обласної ради «Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса».

За дві спроби обласна рада так і не проголосувала за звільнення Олександра Стрельченка з посади директора Сумської кінної дитячо-юнацької спортивної школи і призначення його на посаду директора Комунального закладу Сумської обласної ради «Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса». Контракт мав бути укладений на два роки. Спершу голосів за це рішення не вистачило, тож депутати були вимушені повернутися для розгляду цього питання. Але і з другої спроби не вистачило одного голосу для прийняття рішення – за проголосували 32 депутати при 33 мінімально необхідних голосах для прийняття рішення.