🔴 🎥 Правоохоронці покривають вбивць молодого прикордонника зі Свеси, – депутат обласної ради

За хлопцями, які 3 червня в Глухові до смерті побили прикордонника ВІПС «Свеса» Сергія Кобцева, стоять впливові люди

Про це у своєму депутатському запиті наголосив депутат Сумської обласної ради від ВО «Батьківщина» Віктор Лисенко  

-Мій запит до начальника поліції та прокурора Сумської області. До мене, як депутата обласної ради, звернулись з колективним зверненням мешканці міста Глухів щодо вбивства 25-річного Кобцева Сергія Миколайовича. З наданої інформації вбачається неналежне розслідування справи. Прошу Вас взяти під особистий контроль хід розслідування справи молодого прикордонника Кобцева 1995 року народження, забезпечити максимально ефективне та об’єктивне розслідування та притягнути винних до відповідальності. До речі, у мене більше ніж 3 тисячі підписів глухівчан.

-Вбивці – покидьки до цих пір на свободі і ходять по барам, а правоохоронці, як завжди, бездіють в інтересах хазяїнів Сумської області. Вбивці – це вихованці клубу «Мужність», патроном яких являється і Деркач, народний депутат, і Бояринцев. 20 років Глухів поділений на своїх і чужих, свої – це люди феодала, ярого борця з міжнародною корупцією, до команди якого «рішалова» і «договірняки» – це норма. А для опонентів – упереджене ставлення правоохоронних органів. Ця команда нещодавно рейдерським шляхом захопила владу, проти них відкрито десятки кримінальних справ, але затягують, чи закривають. Ми розуміємо, хто це «кришує» і ця безкарність породжує нові кримінали. Яскравий приклад – вбивство молодого прикордонника. Ми боримося і будемо боротися за верховенство права і сподіватися, що колись закінчиться цей феодалізм, який твориться в 159-му виборчому окрузі, – зазначив Віктор Лисенко.

Присутній на засіданні співголова депутатської фракції «Опозиційна платформа «За життя» Олег Бояринцев скористався правом репліки, у якій відкинув звинувачення колеги по депутатському корпусу

-Ви вже не перший раз чуєте репліки і грязь, яка ллється на адресу нашої команди, мене особисто, народного депутата Андрія Деркача та всіх людей, які працюють на Глухівщині, з вуст Віктора Лисенка, – зазначив Олег Бояринцев. -На жаль, цій людині нічого сказати про її якісь добрі справи і він намагається створювати політичний піар на цьому бруді і грязі. Дійсно, у нас у місті відбулась трагедія, молоді хлопці на побутовому рівні поскандалили, була бійка і молодий хлопець – прикордонник загинув. Поліція розслідує це питання, воно знаходиться на контролі у місцевої влади. Судова система, дійсно, прийняла рішення і випустила тих хлопців, які брали участь у бійці і після дій яких людина померла. Я згоден, що це не по людські звучить: один в землі, а інші – на волі. Але клуб «Мужність» – це військово-патріотична організація, яка вже 30 років займається вихованням наших дітей і підготовкою до «защити Родини». Багато наших вихованців і в АТО воювали, і служать зараз в армії та захищають Родину, у той час, коли Віктор Іванович поливає брудом нашу організацію.

Після завершення дискусії, депутати обласної ради 33-ма голосами підтримали запит Віктора Лисенка.

3 thoughts on “🔴 🎥 Правоохоронці покривають вбивць молодого прикордонника зі Свеси, – депутат обласної ради

  1. В этом вся суть медведчуковско – деркачёвской платформы «За жизнь». Сепары, которые воруют деньги из бюджета, воруют наши леса, а для защиты своих интересов воспитывают безмозглых головорезов, которые нас же и убивают.

    1. та леса не ваши и никогда ими не были. и правильней писать не “За життя” а “Лехаим”

Comments are closed.