Зеленський розкритикував Деркача: «вирішує свої особисті політичні чи бізнесові проблеми»

Президент України Володимир Зеленський відреагував на заяву контрозвідки США про те, що Російська Федерація здійснює втручання в американські вибори за допомогою дій проросійського народного депутата України Андрія Деркача.

«Окремо дозволю собі наголосити на тому, що запобігання втягуванню нашої країни у внутрішню політику Сполучених Штатів – це питання нашої національної безпеки. Тому вважаю, що громадянам України слід, м’яко кажучи, утримуватися від будь-якої діяльності, пов’язаної з президентськими виборами у США, та не дозволяти собі спробувати вирішити на цьому будь-які свої особисті політичні чи бізнесові проблеми. Репутація України вартує набагато більше, ніж репутація будь-кого з наших політиків. Тож давайте не розмінювати Україну на ситуативні зиски…», -написав Зеленський на своїй сторінці в Фейсбук.

Нагадаємо, 19 травня народний депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які, за його словами, можуть свідчити про вплив ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена на п’ятого президента України Петра Порошенка.

2 thoughts on “Зеленський розкритикував Деркача: «вирішує свої особисті політичні чи бізнесові проблеми»

  1. Нах… ЗЕдебилов. Нажрались свиньи за такой короткий период? Нет бля мало. Деребаеят все и вся народу хер. У стариков последние деньги заберут твари ненасытные

    1. При всей моей нелюбви к Зеленскому, до такой мрази, как Деркач, ему ещё очень и очень далеко. Не сравнивайте

Comments are closed.