9–11 листопада під патронатом голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ на території Шосткинського, Середино-Будського та Ямпільського районів відбудеться ІV етап чемпіонату України з трофі-рейду «PARTIZAN TROPHY 2012».
Оргкомітет та учасники змагань просять з розумінням поставитись до можливих тимчасових незручностей, пов’язаних з проведенням трофі-рейду на зазначених територіях.
З метою попередження непередбачуваних та небезпечних ситуацій у період проведення змагань будьте уважні. Стежте за рухом автомобілів-учасників змагань зі спеціально облаштованих майданчиків. Не залишайте без нагляду дітей.
Попередьте перебування на території проходження траси домашньої худоби. Дослухайтесь до вказівок організаторів змагань!
При дотриманні всіх заходів безпеки трофі-рейд стане яскравою, видовищною подією, що продемонструє можливості сучасної техніки і професійні якості екіпажів!

4 thoughts on “Партизан трофі 2012

    1. Ви що!!!!????Це один з найекстримальніших, неймовірно видовищних видів спрорту, який популярний у всьому світі !!! дуже чудово що в Україні розвивається автомобільний спорт , і круто ,що наш рідний край став центром цього розвитку!!!

      1. Экстрим – это из Ямполя до Антоновки или Степного не ниже 60 км/час, а то что на этом ралли – забава для богатых а не экстрим.

Comments are closed.

error: Content is protected !!