🔴 Ямпільська райрада нагородила почесною відзнакою «За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району» Миколу Примака та Валерія Авдасьова

Депутати домоглись відзначення більшої кількості людей, які присвятили своє життя розвитку Ямпільщини, але окремі заслужені люди знову залишились поза увагою.  

Нагадаємо, змінити положення про відзнаку і нагородити скульптора районної станції юних натуралістів Володимира Кириченка, директора музею Трудове братство М.М. Неплюєва Валерія Авдасьова, керівників народних колективів Миколу Примака та Петра Чоботаря на попередній сесії райради запропонував депутат Олександр Соломко.  

-На минулій сесії піднімалось питання депутатом Соломко щодо відзначення почесною відзнакою «За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району» заслужених мешканців району, – зазначила голова районної ради Ольга Губар. – Погоджуюсь, каденція закінчується і, була б моя воля, ми б нагородили більше, але у районній раді залишилось лише дві нагороди.  

На розгляд депутатів було винесено проекти рішення щодо нагородження керівника народного хору «Барвінок» Миколи Примака та директора Народного історико-меморіального музею «Трудове братство М.М. Неплюєва» Валерія Авдасьова, які отримали одноголосну підтримку сесійного залу.

На запитання депутата О. Соломко щодо причин не внесення на нагородження кандидатури скульптора районної станції юних натуралістів Володимира Кириченка, попри звернення громадськості, голова районної ради Ольга Губар відповіла:

-Я особисто і районна рада у тому положенні, що ми прийняли, не є суб’єктом подання кандидатур. Я спілкувалась з колективом районної станції юних натуралістів, безпосередньо з директором та просила – зверніться. Але прийшли матеріали лише на двох чоловік, я думала буде більше.

Нагадаємо, на попередній сесії районної ради почесною відзнакою «За вагомий внесок в розвиток Ямпільського району» був нагороджений директор ДП «Свеське лісове господарство» Олег Закусило.