📸 Дорогу Шостка-Ямпіль вже ремонтують на околиці Привокзального, -ЗМІ

Про це пише Шостка.INFO

«Продовжується ремонт багатостраждальної автодороги Шостка-Ямпіль. Робота проводиться на декількох ділянках у Ямпільському та Шосткинському районах. Дорожники працюють без вихідних.

В даний час вони проводять роботи, неподалік від залізничної станції Янпіль. Крім того, проходить укладка другого прошарку асфальтобетону в і Шосткинському районі», – зазначається у повідомленні.

7 thoughts on “📸 Дорогу Шостка-Ямпіль вже ремонтують на околиці Привокзального, -ЗМІ

  1. Можно как-то увидеть на карте участки отремонтированная дороги???!
    Может опубликует скрин карты?!

  2. Дорога вузька, для велосипедистів її взагалі немає. Це дорога тільки для травмпункту та кладовища. Бо вузька та ще висока.

    1. Хоть такая, и до этих пор не верится что её делают. Такого позора я больше по стране не видел, что бы на столько убитая была дорога, по полю трассу объезжать. Мы европейці еп..!

  3. До европейців нам ,як до мацкви раком.Вибачте за вислів.З нашим менталітетом,з культурою і вихованням.яких не існує?Що ви і до кого рівняєтеся!Можливо через 2 поколінняи.Европейськи цінності потрібно мати в голові

    1. Да я и не ровняюсь, я стебаюсь. От того как нам с телевизора воры наши вливали что мы европейцы. Все таки мы будем жить как в Европе сейчас живут, но лет через 50(

  4. З одного боку добре, що буде нова дорога. А з іншого- тривожно, бо у нас за кермом багато невигласів їздить, не знають правил дорожнього руху, п’яними мотаються, тільки ями їх і стримували.

Comments are closed.